SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2 ONLINE w INTERNECIE. Katarzyna podejrzewa Karola o zdradę

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2 ONLINE w INTERNECIE. Katarzyna podejrzewa Karola o zdradę

08.09.2012, godz. 16:00
NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2
NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2 foto: PrintScreen ipla.tv

NIEPRAWDOPODOBNE, A JEDNAK odc. 2 w sobotę, 8.09.2012 w telewizji Polsat.  W NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2 ONLINE dostępny W INTERNECIE na IPLA TV. Przed emisją odcinka w telewizji Nieprawdopodobne, a jednak odc. 2 na IPLA TV płatny. Po premierze w telewizji Nieprawdopodobne, a jednak odc. 2 ONLINE ZA DARMO.  NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2 ONLINE - oto LINK:

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2 ONLINE dostępny W INTERNECIE na IPLA TV. Kliknij i OGLĄDAJ ONLINE >>>

Po emisji NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 2 w telewizji POLSAT na IPLA TV odcinek ONLINE ZA DARMO. Wcześniej odcinek 2 Nieprawdopodobne, a jednak jest PŁATNY.

>>> NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK - nowy serial zamiast PAMIĘTNIKÓW z WAKACJI - ZDJĘCIA

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK, odc. 2 - co się wydarzy
Wrocław. Tu mieszka Karol Wojdanowicz, który pracuje jako dyrektor handlowy w dużej firmie kosmetycznej. Mężczyzna od dwóch lat żyje w szczęśliwym związku z Katarzyną Popowicz.

Karol jest też jej przełożonym, nigdy jednak nie wpływało to negatywnie ani na ich życie prywatne, ani zawodowe. Od dwóch lat para mieszka razem. Katarzyna myśli o związku z Karolem bardzo poważnie. Ale pewnego dnia po powrocie do domu z tygodniowej delegacji zauważa, że ktoś używał jej ręcznika.

Kobieta zaczyna podejrzewać, że Karol ją zdradza. Coraz częściej odnajduje dziwne ślady w swoim mieszkaniu, które mogą być dowodem jego niewierności

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: