SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Zobacz polowanie na Hitlera

Zobacz polowanie na Hitlera

07.11.2015, godz. 02:00
Adolf Hitler
hitler foto: EAST NEWS

Adolf Hitler mógł upozorować samobójstwo i uciec po wojnie do Ameryki Południowej! Śledź sensacyjne dochodzenie krok po kroku - oglądaj serial dokumentalny "Polowanie na Hitlera" na kanale History. Pierwszy odcinek już 10 listopada o godz. 22.

Adolf Hitler upozorował swoją śmierć i w gronie najbardziej zaufanych ludzi uciekł do Argentyny. Te krążące od lat plotki postanowili wziąć na warsztat poważni badacze, bohaterowie dokumentu "Polowanie na Hitlera", który wyemituje kanał History.

Skąd wzięły się pogłoski o ucieczce Führera? Zaczęło się od niejasności wokół jego śmierci. Oficjalna wersja wydarzeń głosi, że 30 kwietnia 1945 r. Hitler z Ewą Braun w bunkrze pod Berlinem popełnili samobójstwo. Ale co stało się z ciałem zbrodniarza? Jego domniemana czaszka została przewieziona do Moskwy, jednak w 2009 r. badania genetyczne wykazały, że należała do kobiety. Ponadto już od zakończenia wojny do redakcji różnych gazet pisali ludzie, którzy utrzymywali, że widzieli Hitlera w Ameryce Południowej. Ślady o tych sygnałach były przechowywane w dokumentach FBI, odtajnionych dopiero w 2014 r. A jak dowodzą te dokumenty, amerykański wywiad po wojnie uznał, iż brak jest dowodów na śmierć Hitlera.

Teraz grupa dziennikarzy, wojskowych i kryminologów postanowiła rozwikłać tę zagadkę przy użyciu środków, jakich dostarcza współczesna nauka. Oglądaj "Polowanie na Hitlera" i poznaj rezultaty tego śledztwa.

Zobacz także: SZOK! Hitler ĆPAŁ heroinę!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: