SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Zbuntowany anioł. Hit z Natalią Oreiro wraca do telewizji - ZWIASTUN

Zbuntowany anioł. Hit z Natalią Oreiro wraca do telewizji - ZWIASTUN

05.05.2017, godz. 10:00
Zbuntowany anioł powraca. Co słuchać u bohaterów?
"Zbuntowany anioł" powraca. Co słuchać u bohaterów? foto: TV Puls

Popularna telenowela z Argentyny powraca na polskie ekrany. Serial "Zbuntowany anioł" ostatnim razem również został wyemitowany w TV Puls, w 2013 roku. Od kiedy znowu będziemy mogli zobaczyć serial z Natalią Oreiro w telewizji?

"Zbuntowany anioł" dwa odcinki, od poniedziałku 8 maja 2017, o godz. 13.50 w TV Puls

Serial "Zbuntowany anioł" po raz pierwszy zagościł w Polsce w 2000 roku i był emitowany przez rok. Polscy widzowie ewidentnie polubili (lub nie mieli wyboru, ponieważ matka/babka/ciotka akurat czekała na dalszy rozwój wydarzeń) produkcję, bo na wieść o drugim powtórzeniu jej emisji w TV Puls, zareagowali całkiem pozytywnie:

"ech te cudowne czasy gdy niby nikt nie oglądał, ale następnego dnia wszyscy w szkole wiedzieli co było w ostatnim odcinku :)" - pisze jeden z użytkowników portalu światseriali.interia.pl. Pod komentarzem masa polubień, więc najwyraźniej nie jest to odosobniony przypadek...

ech te cudowne czasy gdy niby nikt nie oglądał, ale następnego dnia wszyscy w szkole wiedzieli co było w ostatnim odcinku :)

Czytaj więcej na http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/zbuntowany-aniol-1059/news-zbuntowany-aniol-znow-w-tv,nId,2389430,from-embed-gallery#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Zobacz: Telenowele wszech czasów. Najlepsze telenowele latynoskie ostatnich lat - ranking

Dzięki serialowi "Zbuntowany anioł", aktorce znanej z roli Milagros, Natalii Oreiro udało wybić się i zostać zauważoną w filmie i w branży muzycznej. TV Puls wyemituje pierwszy odcinek w poniedziałek 8 maja 2017 , o godzinie 13.50. Codziennie, od poniedziałku do piątku, będą puszczane dwa odcinki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: