SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wyklęci. Nowy serial z Antonim Pawlickim jesienią 2017 w TVP - ZWIASTUN

Wyklęci. Nowy serial z Antonim Pawlickim jesienią 2017 w TVP - ZWIASTUN

03.10.2016, godz. 12:15
Wyklęci. Antoni Pawlicki, Michalina Olszańska w nowym serialu TVP
Wyklęci. Antoni Pawlicki, Michalina Olszańska w nowym serialu TVP foto: YouTube

"Wyklęci" nowy serial historyczny, którego zwiastun od niedawna krąży w internecie, będzie miał swoją premierę jesienią 2017 w TVP. Znana jest już obsada "Wyklętych", których akcja toczy się w 1944 roku i opowiada o losach oddziału podziemia antykomunistycznego. Kto zagra w serialu "Wyklęci"? Na liście aktorów są tak znane nazwiska jak: Antoni Pawlicki, Michalina Olszańska, Marcin Czarnik czy Krzysztof Chodorowski.

"Wyklęci" nowy serial w TVP premiera jesienią 2016

"Wyklęci" niczym kiedyś "Czas honoru" mają szansę stać się hitem jesiennej ramówki TVP! Serial historyczny, w którym nie zabraknie scen walki ma trafić na antenę jesienią 2017 roku, a zdjęcia ruszą na wiosnę przyszłego roku.

W głównych rolach w "Wyklętych" widzowie zobaczą m.in. Antoniego Pawlickiego, Michalinę Olszańską i Marcina Czarnika. W pozostałych rolach wystąpią: Krzysztof Chodorowski, Jakub Zając, Dawid Ptak, Konrad Wosik, Sylwester Piechura.

"Wyklęci" będą produkowani wewnętrznie przez Telewizję Polską. Producentem i scenarzystą "Wyklętych" jest Jan Pawlicki, straszy brat Antoniego Pawlickiego, był szef telewizyjnej Jedynki, a obecnie pełnomocnik zarządu TVP ds. utworzenia Agencji Kreacji.

O czym jest serial "Wyklęci"?


"Wyklęci", zgodnie z zapowiedzią złożoną przez prezesa TVP Jacka Kurskiego, opowiadają o losach fikcyjnego oddziału podziemia antykomunistycznego. Początek akcji to rok 1944 na wschodnich kresach Rzeczypospolitej…
Bohaterowie serialu "Wyklęci" są fikcyjni, ale ich losy oparte będą na prawdziwych biografiach m.in. Zapory, Łupaszki, Józefa Kurasia, Anatola Radziwonika, Rafała Gan-Ganowicza.

Oddział partyzancki, którego szlak bojowy jest osią fabuły "Wyklętych", pozostał na Kresach Wschodnich i w obronie Polaków toczy walki z NKWD, następnie przedrze się na terytorium "Polski lubelskiej", gdzie decyzją dowódcy zostanie zdemobilizowany. Aresztowania zmuszą jednak żołnierzy do ponownego przejścia do konspiracji i walki przeciw UB i KBW.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Wyklęci" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: