SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wybierz z nami najlepszy serial 2016 roku!

Wybierz z nami najlepszy serial 2016 roku!

31.12.2016, godz. 12:47
Belfer nowy serial Canal+ Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr)
Belfer nowy serial Canal+ Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) Belfer©CANAL+ fot.Robert Pałka foto: materiał prasowy

Kończy się rok 2016 i z tego powodu należałoby podsumować w skrócie wydarzenia w ulubionych serialach. Który stał się hitem sezonu, a który opuścił nieco poprzeczkę? Nie można również zapomnieć o tych nowych produkcjach. Jedna osoba to za mało, aby ocenić ogół i z tego powodu, to widzowie oraz czytelnicy powinni wydać werdykt! Zapraszmy do komentowania i wydawania własnych opinii.

M jak miłość

Serial doczekał się nazwy nadanej przez zagorzałych fanów - "Emka" to najlepiej oglądany serial w całej Polsce. Z oglądalnością prawie siedmiu milionów, przoduje wśród wszystkich innych polskich produkcji. Coś w nim jest, skoro osiąga takie wyniki! W tym roku nie poskąpił widzom emocji.

Na dobre i na złe

Jedyny taki serial o lekarzach, który dotrzymuje kroku "Emce" w rankingach oglądalności. Oprócz ciekawych i nieraz nawet wzruszających przypadków pacjentów, widzowie mają również wgląd w życie prywatne lekarzy oraz pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Przez ten rok sporo się zmieniło! Tretter (Piotr Garlicki) przestał być dyrektorem, zamach w szpitalu pozbawił Olę (Anna Karczmarczyk) ukochanego... A wiele jeszcze przed nami.

Pierwsza miłość

Podział na Wrocław i Wadlewo ukazuje różne przygody osób mieszkających na wsi i w mieście. Historia Marysi (Aneta Zając), głównej bohaterki serialu "Pierwsza miłość" jest zagmatwana i pełna niespodzianek. Inne wątki historii w tym serialu dzielą się albo na humorystyczne, albo na tragiczne... Jak na przykład tegoroczne porwanie Melki (Ewa Jakubowicz) przez Dragona (Krzysztof Zych). Nie ma nudy!

Przeczytaj: Dramaty w serialach. Podsumowanie 2016 roku

Barwy szczęścia

Serial dzienny w tym roku zaskoczył nas niespodziewanymi zwrotami akcji oraz niestety, kilkoma zgonami. Szykują się również kolejne odejścia, jedna z głównych postaci, Marta (Katarzyna Zielińska), znika niedługo z serialu. Co się stanie z bohaterką? W tym roku już nie raczej nie dowiemy, to najpilniej strzeżona tajemnica produkcji.

Na Wspólnej

Historia rozwoju grupki osób wychowujących się niegdyś w tym samym domu dziecka, w tym roku zaskoczyła nas niezłym dramatem Gosi (Anna Kerth) i Oli (Marta Wierzbicka). Zdrada, próba samobójcza, w końcu ciąża i szczęśliwe zakończenie. Przynajmniej dla jednej z nich. Co wydarzy się dalej? Zobaczymy już w 2017 roku.

Zobacz: Plebania. Serial z kultowym Januszem Traczem powróci do TVP?

Belfer

To hit sezonu jesiennego 2016! Historia kryminalna opowiada o tytułowym belfrze, który przybywa do małej miejscowości w celu rozwiązania zagadki zabójstwa młodej dziewczyny. Sami aktorzy do samego końca nie wiedzieli, kto był sprawcą tej tragedii. Widzowie stawiali nawet realne zakłady na pieniądze na to, kto zabił! Z pewnością jest to jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat.

O mnie się nie martw

Serial romantyczno-komediowy, bardzo rozluźniający, na przykład po ciężkim dniu. Iga (Joanna Kulig) jest zupełnym przeciwieństwem Marcina (Stefan Pawłowski), ale wiadomo - przeciwieństwa się przyciągają. Zajęło im to trochę czasu, jednakże w 2016 roku już jechali na ceremonię ślubną... A co będzie dalej? Uda im się stanąć na ślubnym kobiercu?

Przyjaciółki

Patrząc po reakcjach widzów - absolutny hit! Historia czterech przyjaciółek o innych charakterach, przeżyciach i pomimo przeciwności losu poszukujących szczęścia, zawładnęła sercami wielu. Dziewczyny trzymają się razem i wspierają - szczególnie po jesiennym sezonie 2016 przyda się to Zuzie (Anita Sokołowska). Już trwają zdjęcia do kolejnego sezonu!

Singielka

Widzowie pokochali przygody Elki (Paulina Chruściel) już od samego początku. Historia samotnej trzydziestolatki, która na cel wyznacza sobie znalezienie partnera do ślubu siostry, ubrana jest w wątki humorystyczne. Historia kończy się happy end'em i naprawdę przyjemnie się ogląda.

Druga szansa

Drugi sezon "Drugiej szansy" w 2016 roku zakończył się wiadomością o ciąży głównej bohaterki! Widzowie muszą poczekać na kolejny sezon, a scenarzyści nadal utrzymują napięcie. Czy trzecia część będzie równie dobra, co poprzednie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: