SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wybieramy najlepszy serial o lekarzach

Wybieramy najlepszy serial o lekarzach

31.07.2017, godz. 14:45
FB Który polski serial o lekarzach jest najlepszy?
foto: Super Express

Lubicie polskie seriale o lekarzach? Specjalnie dla Was postanowiliśmy zrobić mały ranking i przedstawić Wam wszystkie rodzime produkcje, których akcja dzieje się w szpitalach. "Na dobre i na złe", Daleko od noszy", "Lekarze" czy "Na sygnale" - która produkcja najbardziej przypadła Wam do gustu? Przypominamy, że lada moment na ekrany trafią dwie medyczne nowości!

Polskie seriale o lekarzach

"Daleko od noszy"

Serial komediowy, który był emitowany w Polsacie od 25 grudnia 2003 roku do 14 stycznia 2009. Niedawno stacja wznowiła prace nad lubianym serialem, a jedną z ról dostała Doda! Produkcja zyskała miało najśmieszniejszego serialu w 2004 i 2005 roku. W obsadzie mogliśmy oglądać m.in: Krzysztofa Kowalewskiego, Hannę Śleszyńską, Piotra Gąsowskiego i Annę Przybylską.

"Na dobre i na złe"

Serial TVP2 najwytrwalsi fani śledzą od 1999 roku. Przez 18 lat na eranie przewinęły się tysiące aktorów, zmieniła się także główna obsada serialu. Małgorzatę Foremniak i Artura Żmijewskiego zastąpiła Katarzyna Dąbrowska i Grzegorz Daukszewicz. Akcja serialu obyczajowego rozgrywa się w Leśnej Górze.

"Na sygnale"

Produkcja fabularno-dokumentalna TVP2, w której możemy przyglądać się pracy ratowników medycznych jest emitowana od 2014. Akcja również rozgrywa się w Leśnej Górze. W obsadzie znaleźli się m.in. Wojciech Kulinski, Monika Mazur, Tomasz Piątkowski i Konrad Darocha.

"Lekarze"

Hit TVN w latach 2012-2014 przyciągał przed telewizory miliony widzów. Jednak po 5 sezonie dyrektorzy stacji postanowili zakończyć prace nad serialem. Na ekranie główne role należały do Magdaleny Różczki, Pawła Małaszyńskiego, Katarzyny Bujakiewicz i Danuty Stenki. Fani stopniowo przestawali śledzić losy lekarzy po śmierci jednego z głównych bohaterów.

Który z wymienionych seriali podoba Wam się najbardziej? Trzeba przyznać, że "Na dobre i na złe" od lat jest liderem w tej kategorii, ale... Może to wkrótce się zmieni? W tym sezonie na ekranach pojawią się dwie medyczne nowości tj. "Diagnoza" i "Lekarze na start".

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: