SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem. Ostatni odcinek już 28.09.2016. Czy będzie kontynuacja? Królowa jednej nocy zastąpi Wspaniałe stulecie - ZWIASTUN

Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem. Ostatni odcinek już 28.09.2016. Czy będzie kontynuacja? Królowa jednej nocy zastąpi Wspaniałe stulecie - ZWIASTUN

27.09.2016, godz. 13:58
Królowa jednej nocy zdjęcia przedpremierowe
"Królowa jednej nocy" zdjęcia przedpremierowe foto: YouTube

Koniec serialu "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" w środę, 28.09.2016, w TVP1 o 18.35! Widzowie będą musieli się pożegać z tą produkcją, bo na razie Telewizja Polska nie zamiarza wyemitować 2 sezonu "Wspaniałego stulecia. Sutłanki Kösem". Zamiast tego pojawi się zupełnie nowy serial turecki, "Królowa jednej nocy" z Meryem Uzerli w roli głównej, w którym akcja będzie toczyć się w czasach współczesnych. O czym będzie nowy serial ""Królowa jednej nocy"?

"Królowa jednej nocy" odcinek 1 - czwartek, 29.09.2016, o godz. 18:35 w TVP 1

Kończy się emisja serialu "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem". Ostatni 84 odcinek pojawi się w telewizji w środę 27.09.2016. To z pewnością smutna wiadomość dla wszystkich widzów, którzy pokochali losy sułtana Ahmeda i jego ukochanej Kösem".

Na otarcie łez już w czwartek, 28.09.2016, pojawi się premierowy odcinek serialu "Królowa jednej nocy". Cała seria będzie zawierać 49 odcinków. Główną rolę w serialu zagra Meryem Uzerli, czyli urodziwa Harrem z pierwszej części "Wspaniałego stulecia".

Historia będzie opowiadać o młodej francuzce tureckiego pochodzenia, Selin (Meryem Uzerli), 40-letnim biznesmenie Kartalu (Murat Yilgrim) i ich miłości. Niemalże natychmiast połączy ich gorące uczucie, ale oczywiście, żeby nie było zbyt kolorowo, sprawy będą się komplikować.

Bo Kartal ma żonę Esrę (Funda Eryigit), która jest rodzoną córką jego przybranego ojca Aziza (Ugur Polat), któremu mężczyzna zawdzięcza wszystko. Do tego dojdzie jeszcze zazdrosny o atencję ojca, rodzony brat Esry, Mert (Burak Deniz).

Czy widzom "Wspaniałego stulecia. Sułtanki Kösem" spodoba się nowy serial? To się okaże po emisji pierwszych odcinków tureckiej produkcji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

"Królowa jednej nocy" ZWIASTUN nowego tureckiego serialu w TVP1

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: