SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem. Nowa godzina emisji. O której oglądać turecki serial w TVP1?

Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem. Nowa godzina emisji. O której oglądać turecki serial w TVP1?

29.04.2016, godz. 18:32
Wspaniałe stulecie: Kösem
Wspaniałe stulecie: Kösem foto: www.startv.com.tr

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" o nowej porze emisji! Od środy, 4.05.2016, widzowie TVP1 będą mogli oglądać kontynuację "Wspaniałego stulecia" nieco później. Turecki serial o losach sułtana Ahmeda I i jego ukochanej Kösem zmienia godzinę emisji - z 15.50 na 18.30. Skąd ta zmiana? Dyrektor TVP1 Jan Pawlicki, chce by "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" uratowało oglądalność "Wiadomości".

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" od środy, 4.05.2016, o godz. 18.30 w TVP1

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" przed głównym wydaniem "Wiadomości" poprawi wyniki oglądalności najważniejszego serwisu informacyjnego TVP1? Dyrektor Jedynki, Jan Pawlicki, wyjaśnił na Twitterze, że w zmianie godziny emisji tureckiego serialu i programu "Świat się kręci" nie chodzi o wsparcie dla „Wiadomości”, tylko zmianę tematyki poprzedzającej je pozycji w ramówce.

- Wzmacniamy pasmo popołudniowe sprawdzonym formatem "Świat się kręci" o 16:00. Serial "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" o 18:30 pozwoli widzom na oddech przed najważniejszym programem informacyjnym dnia - "Wiadomościami" - napisał szef Jedynki na swoim profilu.

Patrz: Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem. Dlaczego główną bohaterkę Kösem grają dwie aktorki?

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" pojawiło się w TVP1 w poniedziałek 25 kwietnia 2016 r. Turecki serial jest kontuacją "Wspaniałego stulecia", produkcji, która okazała się największym zagranicznym hitem ostatnich lat w TVP.

Od środy, 4 maja 2016 r. serial "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" będzie emitowany ponad 2,5 godziny później, a więc o godz. 18.30. Zajmie on miejsce programu "Świat się kręci", który zostaje przeniesiony w miejsce tureckiej telenoweli na godz. 16.00.

Wyniki oglądalności nowego "Wspaniałego stulecia" wskazują, że serial cieszy się sympatią widzów. Po trzech dniacjh emisji zgromadził przed telewizorami średnio 1,56 mln widzów. "Świat się kręci" ogląda z kolei tylko 1 mln widzów.

Przeczytaj: "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" - streszczenia, opisy wszystkich odcinków

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: