SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem. Kim są bohaterowie nowego tureckiego serialu w TVP1?

Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem. Kim są bohaterowie nowego tureckiego serialu w TVP1?

25.04.2016, godz. 07:25
Wspaniałe stulecie: Kösem
Wspaniałe stulecie: Kösem foto: www.startv.com.tr

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" w TVP1 to nowy turecki serial będący kontynuacją "Wspaniałego stulecia"! Premiera serialu "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" już w poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 15.45. Przed emisją 1 odcinka "Wspaniałego stulecia. Sułtanka Kösem" warto dowiedzieć się o czym jest fabuła serialu, kto znalazł się w obsadzie. Kim są bohaterowie, kto jest kim w nowym "Wspaniałym stuleciu"?

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" - premiera w TVP1 w poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 15.45

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" to ciąg dalszy "Wspaniałego stulecia", ale w nowym serialu akcja toczy się znacznie później. Głównymi bohaterami są bowiem Ahmed I (Ekin Koc)- praprawnuk Sulejmana Wspaniałego oraz jego żona - sułtanka Kösem (Anastasia Tsilimpiou/ Beren Saat).

Przeczytaj: Wspaniałe stulecie. Koniec serialu o Sulejmanie! Wspaniałe stulecie: Kösem zastąpi turecki hit w TVP1

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" opowiada o życiu niewolnicy Kösem (żyła w latach 1590-1651), która jako dziecko została porwana i wysłana do haremu Ahmeda I, by wkrótce zostać jedną z najpotężniejszych kobiet w Imperium Osmańskim. Przez lata zdobywała Kösem coraz większe wpływy, a w końcu została żoną sułtana i matką jego dzieci.

W Turcji  "Wspaniałe stulecie. Słutanka Kösem" jest emitowane od listopada, na razie liczy tylko 18 odcinków. Trwają one po 120-150 minut. Widzowie TVP1 zobaczą "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" w 45-minutowych odcinkach. Emisja serialu rozpocznie się w poniedziałek, 25.04.2016 w Jedynce.

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" - obsada, bohaterowie, kto jest kim?

Anastasia Tsilimpiou/ Beren Saat - sułtanka Kösem - prawowita żona sułtana Ahmeda i matka większości jego dzieci, Valide Sultan dla swych synów Murada i Ibrahima
Ekin Koc - Ahmed I - czternasty sułtan Imperium Osmańskiego, syn Handan
Hulya Avsar  - Safiye Sultan babka sułtana Ahmeda, matka zmarłego sułtana Mehmeda III i sułtanek: Fahriye, Humasah, Mihrimah oraz Fatmy
Tulin Ozen - Handan Sultan - żona sułtana Mehmeda III, Valide Sultan, matka Ahmeda I
Aslihan Gurbuz - Halime Sultan - żona sułtana Mehmeda III, matka Mustafy I (Valide Sultan) i sułtanki Dilruby.

Anastasia Tsilimpiou wciela się w rolę sułtanki Kösem jedynie w odcinkach 1-6. Jej miejsce w obsadzie "Wspaniałego stulecia: Kösem" od 7 odcinka zajmuje Beren Saat.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" - ZWIASTUN 1 odcinka >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: