SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wspaniałe stulecie. Śmierć Sulejmana. Sułtan umiera po bitwie w ostatnim odcinku Wspaniałego stulecia - WIDEO

Wspaniałe stulecie. Śmierć Sulejmana. Sułtan umiera po bitwie w ostatnim odcinku Wspaniałego stulecia - WIDEO

12.04.2016, godz. 10:50
Wspaniałe stulecie. Sulejman (Halit Ergenc)
Wspaniałe stulecie. Sulejman (Halit Ergenc) foto: tvp.pl

"Wspaniałe stulecie" dobiega końca. We wtorek, 12 kwietnia 2016, o godz. 15.50 w TVP1 ostatni odcinek "Wspaniałego stulecia" uwielbianego przez widzów tureckiego serialu o sułtanie Sulejmanie Wspaniałym (Halit Ergenc). Jak się skończy "Wspaniałe stulecie"? W ostatnim 312 odcinku "Wspaniałego stulecia" widzowie zobaczą śmierć Sulejmana. W finale historycznego serialu o władcy Imperium Osmańskiego rozgrywa się dramatyczna bitwa, po której Sulejmana umiera. Zobaczcie śmierć Sulejmana ze "Wspaniałego stulecia" przed emisją w TVP1.

"Wspaniałe stulecie" ostatni odcinek 312 - wtorek, 12.04.2016, o godz. 15.50 w TVP1

W ostatnim odcinku "Wspaniałego stulecia" sułtan Sulejman jest świadkiem rozmowy kupców z Konstantynopola, którzy skarżą się na niego. Postanawia wyruszyć na Szigetvar.

Medycy ostrzegają go, że nie przeżyje tej wyprawy. Selim coraz gorzej znosi pobyt w Kutahyi. Prześladują go wspomnienia zamordowanego brata, Bajazyda. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah.

Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z urodzonym na Węgrzech Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Później kobieta wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może doczekać się objęcia władzy przez Selima. Wkrótce Sulejman umiera, a jego syn zostaje nowym sułtanem.

Zobacz: Wspaniałe stulecie. Koniec serialu o sułtanie Sulejmanie! Wspaniałe stulecie: Kösem w TVP1 od 25.04.2016

Fani "Wspaniałego stulecia" nie mają jednak powodów do niepokoju. Już od 25 kwietnia kwietnia TVP1 wyemituje kontynuację produkcji, czyli "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kosem" (drugi tytuł "Wspaniałe stulecie. Kösem").

W nowym serialu, który jest kontynuacją "Wspaniałego stulecia" akcja toczy się znacznie później. Głównymi bohaterami są bowiem sułtan Ahmed I (Ekin Koc)- praprawnuk Sulejmana Wspaniałego oraz jego żona - sułtanka Kösem (Anastasia Tsilimpiou/ Beren Saat).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ZOBACZ śmierć sułtana Sulejmana w serialu "Wspaniałe stulecie" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: