SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wspaniałe stulecie. Kim jest nowa Sułtanka? - ZWIASTUN

Wspaniałe stulecie. Kim jest nowa Sułtanka? - ZWIASTUN

19.12.2016, godz. 13:00
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem Nurgul Yesilcay
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem Nurgul Yesilcay foto: Nurgul Yesilcay Facebook

Skandalistka na planie! Zła nowina dla fanów dotychczasowej Sułtanki, Bereny Saat! W obsadzie serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" nastąpią zmiany. Aktorka, która dotychczas grała Sułtankę odchodzi z serialu. Zastąpi ją Nurgul Yesilcay. Kim jest i jak wygląda nowa Sułtanka z serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem"?

Serial "Wspaniałe stulecie: Murad IV" powróci prawdopodobnie wiosną 2017 roku

Nurgul Yesilcay jest o osiem lat starsza od swojej poprzedniczki w roli Sułtanki, tak więc historia serialu "Wspaniałe stulecie" również zostanie przesunięta w czasie. Premiera drugiego sezonu w Turcji miała miejsce 18 listopada. Dziesięć lat później po wydarzeniach z poprzedniego sezonu, Kosem sprawowała władzę przez ten cały czas. Do momentu, w którym nie zacznie wchodzić w konflikty ze swoim synem, Muradem. Syn Kosem ma dość rządów matki i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Dodatkowo, pojawi się w jego życie piękna, blond włosa księżniczka z Węgier... Czy Kosem pozwoli przejąć władzę Muradowi?

Zobacz: M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska podekscytowani pierwszymi, wspólnymi Świętami Bożego Narodzenia

Jeżeli chodzi o zmiany w obsadzie, Beren Saat zrezygnowała z roli z powodu konfliktu, który zaistniał pomiędzy nią, a producentem. Życie prywatne okazało się dla aktorki ważniejsze. Od długiego czasu stara się o dziecko i w końcu postanowiła poddać się zapłodnieniu metodą in vitro - co nie spodobało się szefom. Beren postanowiła więc odejść.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Kulisy premierowych odcinków - mamy zdjęcia!

Nurgul Yesilcay w Turcji wywołała nie lada skandal opuszczając serial "Rozdarte serca", w którym grała jedną z głównych ról. Wymusiła na scenarzystach, by uśmiercili jej bohaterkę, a spytana o powód, wywołała burzę! Oskarżyła swojego serialowego partnera, Erkana, o mobbing oraz molestowanie seksualne! W odpowiedzi oskarżony, który jest bywalcem różnych feministycznych wydarzeń, odbił piłeczkę stwierdzając, że Nurgul wszystko zmyśliła. Ponoć wprowadzała nerwową atmosferę na planie, przychodziła pijana i zbyt wymagająca, od siebie i od innych. Czy tak było? Nie wiadomo. Ważne, aby dobrze zagrała Sułtankę w następnym sezonie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: