SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wojenne dziewczyny online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo przed emisją w TVP1

Wojenne dziewczyny online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo przed emisją w TVP1

23.04.2017, godz. 19:59
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek)
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek) foto: TVP

"Wojenne dziewczyny" odcinek 8 w internecie online jest dostępny. "Wojenne dziewczyny" online odcinek 8 można obejrzeć za darmo na vod.tvp.pl dopiero po emisji w telewizji. "Wojenne dziewczyny" odcinek 8 premiera w telewizji TVP1 w niedzielę 23.04.2017, o godz. 20.15 w TVP1. Przed premierą w telewizji TVP1 8 odcinek serialu "Wojenne dziewczyny" jest płatny. "Wojenne dziewczyny" odcinek 8 online za darmo - oto link:

Zobacz: "Wojenne dziewczyny" odcinek 8 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na vod.tvp.pl >>>

"Wojenne dziewczyny" odcinek 8 - streszczenie, co się wydarzy?

Do spółdzielni, w której od niedawna pracuje Ewka (Vanessa Alexander), wpadają gestapowcy. Alfons w pośpiechu przekazuje jej broń, którą dziewczyna ukrywa pod spódnicą. Knyst, który przechwycił raport Irki (Marta Mazurek), wzywa ją do siebie. Kiedy okazuje się, że kurier nie ma żadnych meldunków z Tomaszowa, zaniepokojeni Ewka i Witek  jadą sprawdzić sytuację. Spotykają się z Knystem. Mężczyzna bierze Witolda na rozmowę do gabinetu. Ewa zostaje na zewnątrz z Grywałdem i Smutnem. Dowiaduje się od nich, że Irka i Brodzka zostały uwięzione. Dochodzi do strzelaniny. Marysia (Aleksandra Pisula) wsiada do czarnego samochodu, w którym czeka Kleim. Mężczyzna wypytuje o jej kontakty z Dietrichem i nakazuje, by zdawała mu relacje ze wszystkich spotkań Niemca. Obserwuje ich Jurek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: