SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wojenne dziewczyny, odcinek 9: Jurek umrze?

Wojenne dziewczyny, odcinek 9: Jurek umrze?

30.04.2017, godz. 18:34
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek)
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek) foto: The Siberian Times

W 9 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Jurek (Kamil Szeptycki) zostanie pojmany przez gestapo! Trafi na przesłuchanie i doprowadzi do zatrzymania Marysi (Aleksandra Pisula), którą uratuje Kleim. Niemiec obieca pomóc dziewczynie wyciągnąć Jurka z aresztu, lecz sprawy się skomplikują i chłopakw 9 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" znajdzie się w niebezpieczeństwie.

"Wojenne dziewczyny" odcinek 9 w niedzielę 30.04.2017, o godz. 20.25 w TVP1

Jurek w 9 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" zostanie pojmany przez oddział Gestapo. Chłopak zaczął obserować z ukrycia Marysię, ponieważ podejrzewał ją o romans lub konspirację z wrogiem. Niemcy w 9 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" zaczną przesłuchiwać chłopaka bardzo szczegółowo, przez co w końcu wyda on potrzebne im infomracje.

Zobacz: Wojenne dziewczyny, odcinek 8: Marysia na przesłuchaniu

W ten sposób gestapo w 9 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" natrafi na ślad Marysi, która wkrótce zostanie aresztowana. Dzięki pomocy Kleima szybko odzyska wolność. Jurek jednakże nadal będzie przebywał w niewoli. Joachim nie będzie miała wyboru i postanowi pójść na układ ze swoim wybawcą - da mu kompromitujące zdjęcia Dietricha oraz pieniądze, w zamian za wypuszczenie jej przyjaciela.

Przeczytaj: Wojenne dziewczyny. Dziewczyny z karabinami w Armii Krajowej

Pomimo obietnicy, Kleim w 9 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" okaże się być wrogiem. Jak podaje portal eska.pl, przez niego Jurek zamiast wyjść na wolność, zostanie rozstrzelany!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: