SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wojenne dziewczyny, odcinek 8: Marysia na przesłuchaniu

Wojenne dziewczyny, odcinek 8: Marysia na przesłuchaniu

23.04.2017, godz. 18:49
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Jocahim (Aleksandra Pisula)
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) foto: TVP

Niedługo po tym, jak Marysia (Aleksandra Pisula) została oskarżona o konspirację z Niemcami, w 8 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" zostanie zaciągnięta na przesłuchanie gestapo. Znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie, w związku z sytuacją i swoim pochodzeniem. Czy Marysi uda się wybrnąć z kłopotów w 8 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"?

"Wojenne dziewczyny" odcinek 8 w niedzielę 23.04.2017, o godz. 20.25 w TVP1

W 8 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Jurek (Kamil Szeptycki) zacznie być niepewny w stosunku wobec Marysi. Wszystko przez to, że zobaczy ją wsiadającą do niemieckiego auta należącego do Kleima (Krzysztof Wach). Niemiec rozkaże jej opowiedzieć o jej spotkaniach z Dietrichem (Krzysztof Franieczek). Marysia w 8 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" dostanie niedługo po tym klucz do jego sejfu w którym będą znajdowały się wymowne zdjęcia z pewnym chłopakiem oraz broń.

Zobacz: Wojenne dziewczyny, odcinek 6: Marysia podejrzana o romans z Niemcem

W międzyczasie w 8 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Jurek zostanie uprowadzony przez gestapowców, oczywiście pod pretekstem. Chłopak narobi wielu szkód - przez niego Marysia zostanie wezwana na przesłuchanie. Całe szczęście Kleim postanowi jej pomóc. Jednakże nie ma nic za darmo - Marysia w 8 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" zaproponuje wymianę. Czy Niemiec przystanie na wymianę kompromitujących zdjęć za wolność Jurka oraz pieniądze?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: