SuperSeriale newsy Wojenne dziewczyny, odcinek 6: Marysia podejrzana o romans z Niemcem

Wojenne dziewczyny, odcinek 6: Marysia podejrzana o romans z Niemcem

08.04.2017, godz. 20:00
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Jocahim (Aleksandra Pisula)
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) foto: TVP

W 6 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Marysia (Aleksandra Pisula) zostanie podejrzana o kolaboracje z Niemcami! To bardzo niebezpieczne oskarżenie, biorąc pod uwagę śledzącego ją Jurka. Co wydarzy się w 6 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny"?

"Wojenne dziewczyny" odcinek 6 w niedzielę 9.04.2017, o godz. 20.25 w TVP1

W 6 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Marysia rozpocznie pracę u Dietricha nie wiedząc, że jej każdy ruch jest obserwowany przez śledzącego ją Jurka. Mężczyzna podejrzewa ją o romans z Niemcem... Tymczasem dziewczynie zostaje pokazane mieszkanie oraz dowiaduje się szczegółów swoich nowych obowiązków. Kiedy Dietrich w 6 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" wyjdzie z pomieszczenia, Marysia zacznie przeszukiwać jego rzeczy.

Zobacz: Wojenne dziewczyny. Dziewczyny z karabinami w Armii Krajowej

Znajdzie tam ukryty sejf, poruszając jeden z wiszących w pokoju obrazów. W nocy dziewczyna nie będzie mogła spać spokojnie. Niemiec postanowi odwiedzić ją pod osłoną nocy w wiadomym celu. Całe szczęście Marysia w 6 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" pozbędzie się natręta ze swojej sypialni, lecz postanowi na przyszłość barykadować drzwi...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: