SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wiosenna ramówka TVN 2016. Nowy serial Druga szansa już od 15.02.2016

Wiosenna ramówka TVN 2016. Nowy serial Druga szansa już od 15.02.2016

18.01.2016, godz. 14:15
Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska, Monika Mariotti, Paweł Domagała, Małgorzata Zajączkowska, Kazimierz Kaczor
Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska, Monika Mariotti, Paweł Domagała, Małgorzata Zajączkowska, Kazimierz Kaczor foto: AKPA

Serial ''Druga szansa'' będzie hitem wiosennej ramówki TVN 2016! Już w poniedziałek, 15 lutego 2016, o godzinie 21.30 w telewizji TVN pojawi się 1 odcinek "Drugiej szansy", tak długo wyczekiwanego serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. O czym jest  ''Druga szansa''? Kto oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej jest w obsadzie?

"Druga szansa" odcinek 1 nowego serialu TVN - poniedziałek, 15.02.2016 o godz. 21.30

TVN startuje z wiosenną ramówką jeszcze w lutym! Zwykle nowe seriale i programy debiutują na antenie od marca, ale w tym roku stacja TVN wyprzedza konkurencję. Serial "Druga szansa" swoją premierę w telewizji będzie miał już 15 lutego 2016.

Zobacz: Druga szansa. Zdjęcia z pierwszego odcinka. Małgorzata Kożuchowska jako agentka gwiazd

Stacja TVN zaczyna wyjątkowo wcześnie i jako pierwsza zaspokoi ciekawość swoich fanów. Widzowie muszą pamiętać, że w tym 2016 roku na ekranach pojawi się gorąca serialowa nowość - ''Druga szansa''!

Produkcja z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej będzie hitem? To więcej jak pewne! Premierowy 1 odcinek ''Drugiej szansy'' rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli przyciągnie przed telewizory widzów, to jest spora szansa, że w kolejnych odcinkach będzie podobnie.

Data i godzina emisji "Drugiej szansy" zostały wybrane tak, by nie konkurować z największymi gigantami, czyli z serialami TVP - "M jak miłość","Na dobre i na złe" i "Ojcem Mateuszem".

Przeczytaj: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska nie odchodzi z Rodzinki.pl. Pociągnie dwa seriale

A o czym jest serial ''Druga szansa''? To przygody Moniki Boreckiej (w tej roli właśnie Małgorzata Kożuchowska), która z dnia na dzień traci pracę agentki gwiazd i zaczyna nowe życie. Zostają przy niej tylko najważniejsze osoby i prawdziwi przyjaciele. A kto się nimi okaże? O wszystkim przekonacie się już za miesiąc.

Zobacz WIDEO z planu serialu "Druga szansa" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: