SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale na antenie TVN? Druga szansa, Na Wspólnej, Singielka

Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale na antenie TVN? Druga szansa, Na Wspólnej, Singielka

21.01.2016, godz. 20:10
Wiosenna ramówka TVN 2016. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Tamara Arciuch, Monika Mariotti, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Herman
Wiosenna ramówka TVN 2016. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Tamara Arciuch, Monika Mariotti, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Herman foto: AKPA

Wiosenna ramówka TVN 2016 zostanie zaprezentowana w czwartek, 21.01.2016, o godz. 12.00! Jakie nowe seriale będzie można zobaczyć już od lutego 2016 w TVN? Wiosną stacja przygotowała tylko jedną serialową premierę. Od poniedziałku, 15.02.2016, o godz. 21.30, nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską pod tytułem "Druga szansa". Ale widzowie zobaczą też kolejne odcinki seriali: "Na Wspólnej", "Singielka", "Szkoła", "Szpital", "Ukyta prawda". Nowa ramówka TVN na wiosnę 2016 - daty i godziny emisji seriali.

Nowa ramówka TVN wiosna 2016 - jakie seriale od lutego w TVN?

Prezentacja nowej ramówki TVN na wiosnę 2016 to ważne wydarzenie nie tylko dla widzów, ale także dla gwiazd seriali. Podczas przedstawienia nowej oferty programowej okaże się co i kiedy będzie można oglądać u nas już od lutego.

Zobacz: Druga szansa. Zdjęcia z pierwszego odcinka. Małgorzata Kożuchowska jako agentka gwiazd

Na konferencji ramówkowej TVN na wiosnę 2016 nie zabraknie znanych aktorów, które opowiedzą o swoich produkcjach. Wszystko wskazuje na to, że największą gwiazdą prezentacji ramówki TVN będzie Małgorzata Kożuchowska, która gra główną rolę w nowym serialu "Druga szansa".

Jednak tylko od widzów zależy czy ''Druga szansa'' będzie hitem wiosennej ramówki TVN 2016! Premierowy 1 odcinek "Drugiej szansy" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 15 lutego 2016, o godzinie 21.30 w telewizji TVN.

Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej jest w obsadzie "Drugiej szansy" pojawiają się inni znani aktorzy: Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Boczarska. W pozostałych rolach wystąpią: Tamara Arciuch, Monika Mariotti, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Małgorzata Niemirska, Kazimierz Kaczor i Jacek Braciak.

Patrz: Druga szansa. Obsada serialu. Kto jest kim?

Czy losy głównej bohaterki – agentki gwiazd Moniki Boreckiej - spodobają się widzom? Czas pokaże.

Wiosną 2016 w TVN widzowe zobaczą też nowe odcinki seriali: "Na Wspólnej" (od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15) i "Singielka" (od poniedzałku do czwartku o godz. 20.55), a także produkcji paradokumentalnych: "Szkoła", "Szpital", "Ukryta prawda".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: