SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wiosenna ramówka Polsatu 2016. Przyjaciółki 7 sezon, Powiedz TAK!, Małolaty, Pamiętniki z wakacji

Wiosenna ramówka Polsatu 2016. Przyjaciółki 7 sezon, Powiedz TAK!, Małolaty, Pamiętniki z wakacji

12.02.2016, godz. 13:10
Wiosenna ramówka Polsatu 2016 seriale - Przyjaciółki, Powiedz tak, Świat według Kiepskich, Pamiętniki z wakacji
Wiosenna ramówka Polsatu 2016 seriale - Przyjaciółki, Powiedz tak, Świat według Kiepskich, Pamiętniki z wakacji foto: AKPA/Polsat

Wiosenna ramówka Polsatu 2016 to nie tylko powrót seriali "Przyjaciółki", "Świat według Kiepskich" i "Pamiętniki z wakacji", ale także nowości - "Powiedz TAK!", w którym główne role grają Katarzyna Zawadzka i Agnieszka Więdłocha, oraz nowy serial paradokumentalny "Małolaty". Jakie nowe seriale będą w Polsacie wiosną 2016? Kiedy pierwsze odcinki nowych sezonów seriali Polsatu?

"Przyjaciółki" 7 sezon - nowe odcinki od czwartku, 3.03.2016, o godz. 21.00

W 7 sezonie "Przyjaciółek" w życiu głównych bohaterek nie zabraknie zawirowań. Zuza (Anita Sokołowska) rozstanie się z Jerzym (Mariusz Bonaszewki). Małżeństwo Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) będzie przechodzić kryzys.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Wypadek Zuzy i jej nowego ukochanego Janka - ZDJĘCIA

Związek Ingi (Małgorzata Socha) i Roberta (Krzysztof Wieszczek) zrobi się poważniejszy, w grę będą wchodzić nawet zaręczyny. Anka (Magdalena Stużyńska) wróci do Pawła (Bartek Kasprzykowski). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) w ciąży będzie się przygotowywać do roli mamy. W życiu Zuzy pojawi się jej dawny przyjaciel Jan (Marek Bukowski).

"Powiedz TAK!" - nowy serial od wtorku, 1.03.2016, o godz. 21.30

"Powiedz TAK!" opowiada o Basi (w tej roli Katarzyna Zawadzka) prowadzącej firmę, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel oraz jej przyjaciołach. W każdym odcinku gościnnie pojawiać się będą klienci firmy Basi, czyli przyszłe młode pary. Sama główna bohaterka też poszukiwać będzie miłości.

W obsadzie "Powiedz TAK!" znaleźli się też m.in. Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa i Tamara Arciuch.

Zobacz: Powiedz tak. Obsada, kto jest kim w serialu? - ZWIASTUN

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki od środy, 2.03.2016, o godz. 20.00

W nowym 27 sezonie serialu "Świat według Kiepskich" Ferdek (Andrzej Grabowski) stanie przed wyzwaniami: zjedzenia 100 jajek oraz przebiegnięcia maratonu. Przehandluje z Paździochem (Ryszard Kotys) symbol swojego nieróbstwa czyli swoje jedyne dresy. Widzowie zoboczą też atuty ciała Paździochowej (Renata Pałys) i Halinki Kiepskiej (Marzena Kipiel-Sztuka). Gościnnie w jednym z odcinków pojawi się Daniel Olbrychski.

Patrz: Świat według Kiepskich. Daniel Olbrychski kapitanem u Kiepskich. Z Ferdkiem zapoluje na wieloryba

"Pamiętniki z wakacji" 4 sezon nowe odcinki od środy, 2.03.2016, o godz. 22.05

Po 2-letniej przerwie na antenę Polsatu wrócą paradokumentalne "Pamiętniki z wakacji" opowiadające o przygodach ludzi na wakacjach w egzotycznym kraju. W pierwszej serii "Pamiętników z wakacji" miejscem akcji był hiszpański kurort Lloret de Mar, zaś w drugiej i trzeciej jest to wyspa Gran Canaria.

"Małolaty" - nowy serial paradokumentalny od poniedziałku, 29.02.2016, o godz. 16.55

"Małolaty" mają być konkurencją dla serialu "Szkoła" w TVN. Pokazujący problemy i troski młodych ludzi w wieku szkolnym. Każdy odcinek będzie opowiadał inną historię z życia nastolatków. Serial produkowany jest przez firmę Outset Films.

W stałych pasmach wiosną 2016 w Polsacie widzowie zobaczą kontynuacje pozostałych seriali paradokumentalnych jak "Trudne sprawy", "Malanowski i partnerzy" oraz "Pielęgniarki".  "Zdrady" zostaną przeniesione na czwartki na godz. 22.05. W dni powszednie o godz. 14.45 zamiast serialu "Słoiki" nadawany będzie nowy sezon "Dlaczego ja?".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: