SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wiosenna ramówka Polsatu 2016. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki. Jak wyglądały gwiazdy? - ZDJĘCIA

Wiosenna ramówka Polsatu 2016. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki. Jak wyglądały gwiazdy? - ZDJĘCIA

02.03.2016, godz. 07:33
Wiosenna ramówka Polsatu 2016. Joanna Liszowska, Aneta Zając, Klaudia Halejcio, Mikołaj Roznerski
Wiosenna ramówka Polsatu 2016. Joanna Liszowska, Aneta Zając, Klaudia Halejcio, Mikołaj Roznerski foto: AKPA

Wiosenna ramówka Polsatu 2016 przyciągnęła tłumy gwiazd. Na prezentacji nowej ramówki telewizji Polsat nie zabrakło aktorek i aktorów ze znanych seriali. Na czerwonym dywanie błyszczały zwłaszcza Joanna Liszowska i Małgorzata Socha z "Przyjaciółek", które eksponowały biusty w głębokich dekoltach kreacji. Kto jeszcze był na wiosennej ramówce Polsatu? Zobaczcie zdjęcia gwiazd seriali.

Gwiazdy serialu Polsatu zdominowały prezentację nowej ramówki stacji na wiosnę 2016. Kto przyszedł na konferencję ramówkową Polsatu?

Na czerwonym dywanie uwagę fotoreporterów przyciągały zwłaszcza aktorki z "Przyjaciółek" - Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, które wybrały na ten wieczór bardzo odważne stylizacje. Nieco skromniej, ale równie pięknie wypadła Magdalena Stużyńska.

Przeczytaj: Wiosenna ramówka Polsatu 2016. Przyjaciółki 7 sezon, Powiedz TAK!, Małolaty, Pamiętniki z wakacji

Na wiosennej ramówce Polsatu 2016 nie zabrakło też aktorów z "Pierwszej miłości". Pojawili się Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Joanna Opozda, Urszula Dębska, Patryk Pniewski, Misiek Koterski, Maciej Tomaszewski, Łukasz Płoszajski.

Świetnie prezentowała się obsada nowego serialu Polsatu, "Powiedz TAK!"- Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Sylwia Gliwa i Marta Dąbrowska.

Uczestnicy 5 edycji show "Taniec z gwiazdami" po raz pierwszy zaprezentowali swoje zdolności taneczne będące efektem ciężkich treningów. Oczywiście wśród uczestników "Tańca z gwiazdami" są także serialowi aktorzy, m.in. Julia Wróblewska, Joanna Opozda, Dorota Chotecka, Anna Karczmarczyk, Elżbieta Romanowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: