SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wigilia i Święta Bożego Narodzenia z serialami. Jakie seriale będą w telewizji 24-26.12.2016?

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia z serialami. Jakie seriale będą w telewizji 24-26.12.2016?

25.12.2016, godz. 18:14
Barwy szczęścia. ZWIASTUN odcinków 1511-1515
Barwy szczęścia. ZWIASTUN odcinków 1511-1515 foto: materiał prasowy

Podczas trwania świąt, stacje telewizyjne z reguły rezygnują z emisji niektórych seriali. Sprawdź, czy twoja ulubiona produkcja nie leci w telewizji, aby nie przegapić świątecznego odcinka! Co będzie można obejrzeć w Wigilię i święta 24.12, 25.12, 26.12 2016 roku?

Co będzie można obejrzeć w telewizji podczas świąt?

W Wigilię 24 grudnia 2016 roku, fani polskich seriali nie uświadczą ich przy wieczornej uczcie.

Za to już w niedzielę 25.12. będą mogli zobaczyć:

Zobacz: M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Arturem?!

"Blondynka" sezon 5 odcinek 4 "Gama", o godz. 20.25 w TVP1, streszczenie:
W stanicy pojawia się handlarz koniną. Sylwia wpada w złość i przepędza intruza. Oksana z córką wciąż mieszkają u Jagny. Jasiunia jest zazdrosna, gdy doktor zamawia masaż u Ukrainki. Dawid pyta wójta o możliwość kupna lub wynajmu jego weselnego domu. Elwirka znajduje lokal, w którym mogłaby otworzyć salon kosmetyczny. Na przeszkodzie stoi jednak brak funduszy. Młoda leśniczyna namawia męża, by sięgnąć po rodzinny skarb. W wolierze dzikich ptaków trwają przygotowania do wizyty komisji, która ma zadecydować o przyznaniu dalszych funduszy. Zapracowana Sylwia musi zająć się nowym pacjentem - psem, którego znalazł Dawid. Po wyjeździe artysty do Warszawy Gama zostaje w lecznicy pod opieką Kubus.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia nie usunie ciąży i urodzi Błażejowi dziecko. Co na to Ola?

Drugi dzień świąt, 26.12.2016:

"Barwy szczęścia" odcinek 1565, o godz. 20.05 w TVP2, streszczenie:
Borys przekazuje Małgorzacie i Grażynie, że Tolek nie ma dachu nad głową. Obie niezależnie od siebie uznają, że należy mężczyźnie pomóc. Wkrótce Koszyk, do niedawna bezdomny, może przebierać w ofertach mieszkaniowych. Grzelakowie szykują się na chrzciny Kai. Żałują, że na uroczystości wnuczki zabraknie Adama. Przed kościołem Basia dostrzega mężczyznę podobnego do syna. W domu Pyrków niespodziewanie zjawia się Fryderyk. Dziadek ma do nich pretensje, że wyrzucili siostrę z domu. Agata dowiaduje się, że brat z żoną zamierzają wyprowadzić się z Zacisznej. Pyrka jest zadowolona, gdyż to oznacza, że może wrócić do rodzinnego domu. Okazuje się jednak, że Paweł nie zamierza rezygnować z nowego stylu życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: