SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wielkie kłamstewka. Serial HBO hitem telewizji. Powstanie 2 sezon?

Wielkie kłamstewka. Serial HBO hitem telewizji. Powstanie 2 sezon?

06.04.2017, godz. 14:00
Wielkie kłamstewka
Wielkie kłamstewka foto: HBO

Hitowy miniserial stacji HBO, "Wielkie kłamstewka" zakończył się niedawno, a w związku z dobrym przyjęciem go przez widzów powstaje pytanie: czy powstanie drugi sezon? Czy HBO da się namówić fanom "Wielkich kłamstewek" na kontynuację?

Czy powstanie drugi sezon serialu HBO 'Wielkie kłamstewka"?

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl powołując się na Deadline, "Wielkie kłamstewka" miały prawie 2 mln widzów podczas emisji pierwszego odcinka. Wieści o dobrym serialu bardzo szybko się rozeszły i kolejna emisja osiągnęła już 2,5 mln. Łącznie "Wielkie kłamstewka" oficjalnie obejrzało 9 milionów ludzi. To świetny wynik, więc fani już czekają na drugi sezon. Niestety, HBO informuje, że póki co brak im informacji na temat kontynuacji serii.

Zobacz: Belle Epoque, odcinek 10: Wielki finał sezonu. Co się wydarzy w ostatnim odcinku Belle Epoque?

- Fantastyczny serial! :) Zakończenie naprawdę mnie zaskoczyło! Po każdym odcinku z niecierpliwością czekałam na kolejny, bo tak to wszystko było skonstruowane, że czuło się niedosyt :) A to dobrze, bo lubię oglądać filmy/seriale, gdzie stopniowo buduje się napięcie i tajemnicę :) A całość zainspirowała mnie do przeczytania książki :D A więc to jest naprawdę świetny serial, bo ja z reguły mało czytam ;) Praktycznie w ogóle :D A i dzięki "Wielkim Kłamstewkom" strasznie polubiłam Nicole Kidman! Jej rola w serialu była rewelacyjna! HBO ma smykałkę do dobrych seriali - bez dwóch zdań!

- Rewelacyjny serial! Szkoda, że się skończył. Czy to prawda, że HBO planuje 2 sezon serialu?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: