SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Weterani. Wyrwani śmierci: Żołnierze nie wiedzieli, na co się zdecydowali

Weterani. Wyrwani śmierci: Żołnierze nie wiedzieli, na co się zdecydowali

01.06.2017, godz. 17:00
Weterani. Wyrwani śmierci, u Arka Żukowskiego
Weterani. Wyrwani śmierci, u Arka Żukowskiego foto: Fokus TV

"Weterani. Wyrwani śmierci" pokazuje, że nie wszyscy żołnierze byli świadomi tego, w co tak naprawdę się wpakowali! Część z nich dopiero po przyjeździe na pole walki zrozumiała, z czym przyjdzie im się zmierzyć. Czego dowiemy się z serialu "Weterani. Wyrwani śmierci"?

Nowy serial "Weterani. Wyrwani śmierci" od 25 maja w czwartki, o godz. 22 w FOKUS TV

Okazuje się, że tytułowi weterani nie mieli pojęcia, w co się pakują! Przygotowania do bitwy, a faktyczną bitwę odgradza bardzo głęboki kanion. Dopiero po przybyciu do Afganistanu żołnierze z serialu "Weterani. Wyrwani śmierci" odkryli, co oznacza ta wojna.

"Misja stabilizacyjna, operacja wojskowa, misja wsparcia bezpieczeństwa - żołnierze po kilku dniach orientowali się, że za tymi nazwami kryje się wojna ze wszystkimi tego konsekwencjami." - głosi opis na główne stronie serialu.

Obejrzyj: Serial "Weterani. Wyrwani śmierci"

Codziennie widzieli obrazy niczym z wizualizacji końca świata - śmierć, rany wszelkiej maści, płacz, krzyk, niesprawiedliwość. Można śmiało powiedzieć: weterani przeżyli piekło. Jedynie dzięki swoim kolegom lekarzom udało im się przeżyć...

Informacje na Facebooku o "Weterani. Wyrwani śmierci tutaj. Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: