SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Weronika Rosati gwiazdą serialu Nie z tego świata. Zagra u mistrza disco

Weronika Rosati gwiazdą serialu Nie z tego świata. Zagra u mistrza disco

23.01.2016, godz. 02:30
WERONIKA ROSATI
WERONIKA ROSATI foto:

To wielki sukces naszej aktorki! Weronika Rosati (32 l.) dostała rolę w popularnym amerykańskim serialu "Nie z tego świata" ("Supernatural"). Pracuje pod okiem samego Johna Badhama (77 l.), reżysera hitu "Gorączka sobotniej nocy" z Johnem Travoltą (62 l.) w roli króla disco.

Talent, oryginalna uroda i pracowitość Weroniki sprawiają, że z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy w Hollywood. Tym razem nasza aktorka dostała rolę w serialu, który jest hitem na całym świecie i był pokazywany także w Polsce.

Patrz: Strażacy 2 sezon. Weronika Rosati i Maciej Zakościelny znów razem na planie

W tym tygodniu Weronika weszła na plan 11. sezonu "Nie z tego świata". Pochwaliła się też wspólnym zdjęciem z reżyserem serialu Johnem Badhamem. Ten słynny na całą Amerykę filmowiec reżyserował wielki hit "Gorączka sobotniej nocy"!

Jak się dowiedzieliśmy, Weronika zagra francuską agentkę Delphine Seydoux, a jej wątek jest ujęty w zapowiedziach nowych odcinków.

Ale to nie koniec sukcesów Weroniki. Jeszcze w tym roku do kin trafi film "Uss Indianapolis: Men of courage", w którym zagrała u boku samego Nicolasa Cage'a (52 l.). Lada dzień wróci do kraju, aby wejść na plan serialu "Strażacy". Dostała też rolę w nowym serialu Polsatu "Powiedz tak".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: