SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wataha 2 sezon. Zobacz oficjalny zwiastun

Wataha 2 sezon. Zobacz oficjalny zwiastun

06.06.2017, godz. 10:00
Wataha, Leszek Lichota
Wataha, Leszek Lichota foto: HBO

Drugi sezon serialu "Wataha" doczekał się swojego zwiastunu! Premiera 2 sezonu "Watahy" planowana jest na jesień 2017 roku. Zwiastun zapowiada naprawdę mocne sceny, niepowtarzalny klimat oraz kontynuację historii z pierwszego sezonu. Co wydarzy się w 2 sezonie serialu "Wataha"?

Serial "Wataha" - 2 sezon jesienią 2017 roku

"Dobrzy ludzie czasem muszą robić złe rzeczy" - słyszymy w zwiastunie. Drugi sezon serialu "Wataha" to mocne ujęcia i zdecydowanie wyjątkowy klimat.

- Drugi sezon serialu HBO 'Wataha' to opowieść o niekończącej się ucieczce, tej rozumianej dosłownie, fizycznej, ale i tej emocjonalnej, od bolesnej przeszłości. To opowieść o tym, że jeśli nie konfrontujemy się z przeszłością, nie jesteśmy w stanie się od niej uwolnić - powiedział Bogumił Lipski o 2 sezonie serialu "Wataha". W drugiej serii produkcji wystąpią m.in: Grzegorz Damięcki, Andrzej Konopka, Helena Norowicz, czy też Anna Donczenko.

Zobacz: Wataha 2. Ruszają zdjęcia do drugiej serii produkcji HBO

- Okazuje się, że jest ona najgorszym więzieniem, że gdy jest nierozliczona, zawsze wraca, infekując teraźniejszość i przyszłość. Akcja serialu rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Chcieliśmy zachować autentyczny upływ czasu - kończy wypowiedź producent serialu "Wataha". Drugi sezon produkcji "Wataha" będzie składał się z 6 odcinków i pojawi się już jesienią 2017 roku.

Przeczytaj: Wataha 2 sezon. Mamy zwiastun nowych odcinków serialu HBO

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: