SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wataha 2 sezon. Mamy zwiastun nowych odcinków serialu HBO

Wataha 2 sezon. Mamy zwiastun nowych odcinków serialu HBO

23.11.2016, godz. 14:00
Wataha 2 sezon, Aleksandra Popławska, Artur Kowalewski, Katarzyna Adamik (...)
Wataha 2 sezon, Aleksandra Popławska, Artur Kowalewski, Katarzyna Adamik (...) foto: HBO

Dobra wiadomość dla fanów serialu "Wataha"! Powstanie 2 sezon serialu HBO, a zdjęcia ruszyły już 9 października tego roku. Data pierwszej emisji 2 sezonu serialu "Wataha" nie jest jeszcze znana, ale producenci wypuścili już pierwsze informacje na temat "Watahy" - w tym również zwiastun!

Serial "Wataha" 2 sezon w 2017 roku w HBO!

2 sezon serialu "Wataha" zostanie wyprodukowany w reżyserii Kasi Adamik i Jana Matuszyńskiego. Kasia Adamik była już obecna przy kręceniu pierwszego sezonu "Watahy", za to Jan Muszyński ma po raz pierwszy styczność z serialem. Widzowie mogą go kojarzyc z produkcji m.in. "Deep Love" oraz "Ostatnia Rodzina". Serial "Wataha" ma wejść do HBO w 2017 roku. Kiedy dokładnie - jeszcze nie wiadomo. Produkcja będzie znacznie bardziej klimatyczna, nieco mroczniejsza od pierwszego sezonu. W rolach głównych zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Dagmarę Bąk oraz Matyldę Damięcką, wszystko ze zdjęciami (ponownie) autorstwa Tomasza Augustynka.

Zobacz: Cezary Pazura aktorem 25-lecia Super Expressu

Jan Matuszyński wypowiedział się o serialu tak:
Bieszczady to magia, czar i tajemnica. To dla mnie jeden z wielu powodów, dla którego warto się spotkać z "Watahą". Przy pierwszym sezonie byłem tylko widzem, a teraz z przyjemnością wchodzę w świat pograniczników jako reżyser i widzę, ile jeszcze mamy do opowiedzenia.
Tutaj mierzenie się z przyrodą na każdym kroku - w śniegu, błocie, lesie czy w górach - nadaje rytm do stworzenia bardzo intrygującej i nieco mroczniejszej niż poprzednio historii. Myślę, że wszyscy będą zaskoczeni, w którą stronę poszliśmy. Każdego dnia na planie, stojąc często po kolana w śniegu, cieszę się jak dziecko. To piękna przygoda, której efekty wszyscy będą mogli podziwiać w serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: