SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Wataha 2 sezon. Kiedy premiera na HBO?

Wataha 2 sezon. Kiedy premiera na HBO?

31.07.2017, godz. 12:15
Wataha odc. 3. Wiktor Rebrow (Leszek Lichota)
Wataha odc. 3. Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) foto: HBO

Czekacie na premierę drugiego sezonu serialu "Wataha"? Już nie wiele zostało! Premiera najnowszego serialu z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych, będzie miał premierę 15 października na HBO! Zobaczcie, co wiemy o zbliżającym się drugim sezonie "Watahy"!

Serial "Wataha" - 2 sezon jesienią 2017 roku

Drugi sezon już za rogiem, więc czego możemy się spodziewać i kogo zobaczymy na ekranach? Poza wcześniej wspomnianymi Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popłowską, którzy odegrają główne role, będzie nam dane zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Piotra Żurawskiego, Jarosława Boberka i Marka Kalitę, jak również pochodzacą z ukrainy, Annę Donchenko.

Drugi sezon będzie się składał z 6 odcinków, które zabiorą widzów serialu w Bieszczady, pokazując przy tym ich mroczniejsze oblicze. Akcja rozpocznie się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Coraz więcej osób nielegalnie zacznie przekraczać granicę, a Straż Graniczna będzie funkcjonować pod wielką presją. Zostanie odkryta makabryczna zbrodnia na granicy, po której prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) przeprowadzi śledztwo w Bieszczadach. Za to Markowski (Andrzej Zieliński) swoją silną ręką będzie trzymał watahę, zyska też zaufanie podwładnych, ale wydarzenia z przeszłości wciąż będą w jego pamięci.

Grzywa zginął. Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości będzie ukrywał się bieszczadzkiej głuszy. Dzień w dzień zmagać się będzie z dziką naturą, a jego jedyne kontakty, jakie utrzymuje, to dwójka przyjaciół — Łukaczkiem (Jacek Lenartowicz) i Marta (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmieni się, gdy w jego chacie pojawi się nielegalna imigrantka — Alsu (Anna Donchenko)

Jeżeli nie widzieliście jeszcze zwiastunu drugiego sezonu, to szybko rzućcie okiem!

Przeczytaj: Wataha 2 sezon. Mamy zwiastun nowych odcinków serialu HBO

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: