SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy The Walking Dead 8 sezon. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

The Walking Dead 8 sezon. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

05.04.2017, godz. 15:51
The Walking Dead
foto: FOX/ materiały prasowe

Finał 7 sezonu "The Walking Dead" jak zwykle przyciągnął miliony widzów przed ekrany telewizorów i komputerów. Już teraz wiadomo, że fani serialu doczekają się 8 sezonu "The Walking Dead". Kiedy zobaczymy "Żywe trupy"8 i co się wydarzy w nowych odcinkach?

"The Walking Dead" 8 sezon - kiedy nowe odcinki i co się wydarzy?

To już pewne. Na antenie FOX pojawi się 8 sezon "The Walkind Dead"! To świetna wiadomość dla fanów serialu, którzy co tydzień śledzą losy "Żywych trupów".

- 8 sezon The Walking Dead ekscytuje mnie bardziej niż jakikolwiek inny w historii serii. Wydaje mi się, że będzie mocny i przerażający, a mówię to z głębi mojej cynicznej duszy - powiedział w jednym z ostatnich wywiadów Andrew Lincoln.

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Żywych trupów"? Wiadomo już, że zobaczymy sojusz Alexandrii, Wzgórza i Królestwa oraz wojnę sojuszników Ricka z Neganem. Niestety oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana.

W 8 sezonie "The Walking Dead" na ekran powrócą Wasi ulubieńcy: Andrew Lincoln (jako Rick), Norman Reedus (jako Daryl), Lauren Cohan (jako Maggie), Chandler Riggs (jako Carl), Danai Gurira (jako Michonne) i Jeffrey Dean Morgan (jako Negan).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz, co do tej pory wydarzyło się w serialu>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: