SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy W rytmie serca. Zobaczcie pierwszy ZWIASTUN serialu

W rytmie serca. Zobaczcie pierwszy ZWIASTUN serialu

04.08.2017, godz. 14:45
Barbara Kurdej-Szatan w serialu W rytmie serca
Barbara Kurdej-Szatan w serialu "W rytmie serca" foto:

We wrześniu na ekrany telewizorów trafi wiele serialowych nowości. Jedną z nich jest propozycja Polsatu "W rytmie serca". W obsadzie pojawią się same gwiazdy: Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Foremniak, Mateusz Damięcki i Piotr Fronczewski. O czym jest serial "W rytmie serca"? Zobaczcie ZWIASTUN.

"W rytmie serca" po wakacjach 2017 w Polsacie!

Telewizja Polsat już we wrześniu zacznie emisję nowego serialu „W rytmie serca”, którego producentem jest Tadeusz Lampka. Główne role w produkcji grają: Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki. Akcja nowego serialu rozgrywa się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Jednym z głównych bohaterów produkcji jest chirurg dr Adam Żmuda (w tej roli Mateusz Damięcki). Po rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu postanawia dołączyć do pozarządowej organizacji Lekarze bez Granic, aby leczyć mieszkańców Afryki. Tuż przed wyjazdem odwiedza rodzinny Kazimierz Dolny, w którym na jaw wychodzą skrywane sekrety.

W obsadzie znaleźli się także: Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Dariusz Toczek, Małgorzata Foremniak i Piotr Fronczewski. Produkcja jest oparta na scenariuszu Roberta Mąki, a reżyserem oraz współscenarzystą jest Piotr Wereśniak.

Przeczytaj też: M jak miłość. Seksiści atakują Barbarę Kurdej-Szatan

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan w objęciach męża. Tak wypoczywa na plaży ZDJĘCIA

Zobacz: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan marzy o drugim dziecku

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

ZOBACZ ZWIASTUN>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: