SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Uwikłana. Serial z Jennifer Lopez w TV Puls już od stycznia

Uwikłana. Serial z Jennifer Lopez w TV Puls już od stycznia

28.12.2016, godz. 13:00
Uwikłana Harlee Santos (Jennifer Lopez)
Uwikłana Harlee Santos (Jennifer Lopez) foto: TV Puls

Serial kryminalny "Uwikłana", to nowa pozycja TV Puls, która pojawi się już na początku 2017 roku. Wszyscy fani Jennifer Lopez powinni poświęcić chwilę uwagi, aby zapoznać się ze szczegółami serialu "Uwikłana". Kogo gra Jennifer Lopez w serialu "Uwikłana"? Kiedy i gdzie pierwsza emisja?

Nowy serial "Uwikłana" w poniedziałki od 2 stycznia 2017, o godz. 21.30 w TV Puls

Serial kryminalny "Uwikłana" okazał się hitem już po pierwszych pięciu odcinkach emisji, więc naturalnie powstało już zamówienie na drugi sezon. Częścią sukcesu serialu jest zapewne obecność debiutującej w serialu Jennifer Lopez, która w serialu "Uwikłana" gra postać Harlee Santos.

Zobacz: Romanse w serialach - podsumowanie 2016 roku

Jest ona samotną matką, która jest w trakcie poszukiwania sposobu na połączenie kariery zawodowej z macierzyństwem. Nie będzie to łatwe zadanie, wziąwszy pod uwagę charakter jej pracy. Harlee jest policjantką na służbie w Nowym Jorku, mieście pełnym przestępstw i niebezpiecznych wypadków. Jej przełożonym jest Matt Wozniak (Ray Liotta), który lubi naginać prawo do własnych potrzeb i nie boi się tej wiedzy przekazywać dalej.

Problemy Jennifer Lopez w serialu "Uwikłana" zaczną się, kiedy wpadnie w pułapkę zastawioną przez agencję rządową, FBI. Przez wykorzystywanie luk prawnych z jej pozycją, zostanie postawiona przed wyborem: współpraca z wywiadem, bądź rozstanie się z córką i pasiasta piżama.

Przeczytaj: Wspaniałe stulecie. Kim jest nowa Sułtanka? - ZWIASTUN

Chociaż niechętnie, Harlee w serialu "Uwikłana" wybierze tą pierwszą opcję i zostanie rządową informatorką. Niedługo później poznaje swojego partnera do wykonywania "brudnej" roboty dla kraju, agenta specjalnego Stahla (Warren Kole). Jennifer Lopez w serialu od razu wpadnie mu w oko. Problemy zaczną się namnażać, a na domiar złego Wozniak odkryje, że ktoś w jednostce szpieguje. Harlee stanie na granicy tego co słuszne, a tego co konieczne.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: