SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ultraviolet. Patryk Pniewski zagra rasistę

Ultraviolet. Patryk Pniewski zagra rasistę

30.06.2017, godz. 13:45
Patryk Pniewski, Ultraviolet
Patryk Pniewski najparwdopodobniej na planie serialu "Ultravilolet". foto: AXN

Patryk Pniewski jest kolejnym aktorem, który dołączył do obsady świetnie zapowiadającego się serialu "Ultraviolet". W takim wydaniu jeszcze widzowie go nie widzieli! Tym razem Patryk zagra syna polityka i jednocześnie rasistę oraz ksenofoba: - To jest syn polityka, nazywa się Daniel. Ma bardzo skrajne poglądy.

Premiera nowego serialu "Ultraviolet" w AXN jesienią 2017

Serial "Ultraviolet" kręci się wokół Oli granej przez Martę Nieradkiewicz, a oprócz niej w produkcji występują: Agata Kulesza, Bartłomiej Topa i Sebastian Fabijański. Teraz do plejady dołączył również Patryk Pniewski, znany m.in. z seriali "Pierwsza miłość" czy "Barwy szczęścia". Scenarzystką "Ultraviolet" jest światowej sławy Wendy West, która odpowiadała za produkcję chociażby serialu "Dexter", który podbił miliony serc na całym świecie.

Zobacz: Ultraviolet. Agata Kulesza i Bartłomiej Topa w nowym serialu na AXN

- Będę grał zupełnie inną rolę niż dotychczas.(...) To jest syn polityka, nazywa się Daniel. Ma bardzo dość skrajne pogląd, coś w klimatach ONR. To jest taki młody narodowiec. Chłopak, który nie toleruje imigrantów, emigrantów, ludzi z innym kolorem skóry, z inną orientacją seksualną. Reaguje na to agresją, a ze względu na to, że ma przyzwolenie od ważnej osoby, ojca polityka, to mu się to wszystko że tak powiem... "upieka"? Zupełnie inaczej się toczy, niż gdyby to była zwykła, randomowa osoba - wytłumaczył Patryk Pniewski w rozmowie z Tele Magazynem. Na Instagramie aktora znaleźliśmy zdjęcie, które wskazuje #UV, że pochodzi ono właśnie z planu serialu "Ultraviolet".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


#UV #Łódź #newproject #crew

Post udostępniony przez Patryk Pniewski (@patrykpniewskiinsta) 12 Cze, 2017 o 1:41 PDT

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: