SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ultraviolet. Agata Kulesza nazwana "cudem natury"

Ultraviolet. Agata Kulesza nazwana "cudem natury"

01.07.2017, godz. 14:00
AGATA KULESZA
AGATA KULESZA foto: x-news

Agata Kulesza została publicznie pochwalona przez jedną ze scenarzystek światowej sławy serialu! To z pewnością wyróżnienie dla i tak już znakomitej aktorki. Co powiedziała Wendy West na temat Agaty Kuleszy? Możemy być dumni!

Premiera nowego serialu "Ultraviolet" w AXN jesienią 2017

Agata Kulesza to wybitna polska aktorka, czemu nie da się zaprzeczyć. Ilona Łepkowska, nasza rodzima scenarzystka zajmująca się m.in. kultowym "M jak miłość", potwierdza:
"Agata Kulesza. To świetna aktorka, nawet pójście do "Tańca z gwiazdami" uszło jej płazem, bo nie zrobiła tego, by budować ściankową popularność. I dalej już bym się mocno zastanawiała."

Zobacz: Ultraviolet. Agata Kulesza i Bartłomiej Topa w nowym serialu na AXN

- Uwielbiam też Agatę Kuleszę, ona jest naprawdę niesamowita, jest wyjątkowa, jest tak naprawdę pewnym cudem natury można powiedzieć. (...) Kiedy ją spotkałam, miałam ochotę się przed nią po prostu ukłonić. Jest niezwykła! - ekscytuje się Wendy West w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Amerykańska scenarzystka pracowała przy sławnym "Dexterze", który porwał widzów na całym świecie. Ewidentnie nie tylko polscy specjaliści doceniają Agatę Kuleszę. To wielkie wyróżnienie na tle pozostałych aktorów i aktorek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: