SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ultraviolet. Agata Kulesza i Bartłomiej Topa w nowym serialu na AXN

Ultraviolet. Agata Kulesza i Bartłomiej Topa w nowym serialu na AXN

15.06.2017, godz. 12:30
Druga szansa 3 sezon odcinek 10, Adam Swensson (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 3 sezon odcinek 10, Adam Swensson (Bartłomiej Topa) foto: AXN

Mamy świetną wiadomość dla fanów seriali! Agata Kulesza oraz Bartłomiej Topa odegrają czołowe role w nadchodzącej produkcji AXN. "Ultraviolet" to nowy serial kryminalny, w którym będziemy mogli zobaczyć aktorów w zupełnie innym wydaniu, niż dotychczas. O czym będzie "Ultraviolet"? Odpowiedź może zaskoczyć!

Premiera nowego serialu "Ultraviolet" w AXN jesienią 2017

Nowy serial "Ultraviolet" zapowiada się dosyć nietypowo, jak na polską produkcję kryminalną. Fabuła nie będzie kręciła się wokół pracy policji, lecz opowie historię trójki ludzi, którzy jako samozwańczy detektywi zajmują się rozwiązywaniem spaw, których stróże prawa nie byli w stanie rozgryźć. Akcja będzie miała miejsce w klimatycznej Łodzi. Co dokładnie wydarzy się w serialu "Ultraviolet" i kogo zagrają Agata Kulesza oraz Bartłomiej topa?

Zobacz: Na Wspólnej. Anna Guzik po porodzie nie zniknie z planu - ZDJĘCIA

Jak podaje "Świat Seriali", w serialu "Ultraviolet" Marta Nieradkiewicz jako Ola Serafin powróci do Polski po kilku latach pobytu w Anglii. Powrót do kraju nie będzie przyjemnym doświadczeniem. Kobieta zostanie świadkiem tragicznej śmierci na jednej z łódzkich ulic. Zostanie wszczęte śledztwo, lecz po niedługim czasie policja uzna, że ofiara popełniła samobójstwo. Ola będzie miała jednakże przeczucie, które całkowicie zmieni jej życie. Kierowana intuicją Serafin zacznie poszukiwać informacji, które doprowadzą ją do internetowego forum dla detektywów z zamiłowania. To właśnie tam jej losy skrzyżują się z Agatą Kuleszą oraz Bartłomiejem Topą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: