SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ucho prezesa 2 sezon. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki?

Ucho prezesa 2 sezon. Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki?

04.08.2017, godz. 11:30
Ucho prezesa 16. Co się dzieje po ŚMIERCI  Mariusza?
foto: YouTube

„Ucho prezesa”, którego autorem jest znany satyryk, Robert Górski znalazło sobie wielu sympatyków i wiernych fanów, którzy z zapartym tchem czekają na kolejną odsłonę! Niespodzianką dla widzów będzie fakt, że w nowych odcinkach akcja przeniesie się poza gabinet prezesa! Sprawdźcie, kiedy „Ucho prezesa” wróci z nowymi odcinkami!

"Ucho prezesa" już od 7 września w Showmax wystartuje z 2 sezonem.

„Ucho prezesa” zawojowało Polski internet już pierwszym odcinkiem. Stworzona przez Roberta Górskiego fabuła skupia się wokół rządzącej w Polsce partii Prawo i Sprawiedliwość, jak również osobach z nią zaprzyjaźnionych. Do tej pory w serialu wystąpili wspaniały aktorzy jak m.in. Katarzyna Żak, Wojciech Mecwaldowski, Agnieszka Pilszewska czy Michał Czernecki.

- " Szykujemy zmianę formuły serialu. Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje. Ponadto pojawi się kilka nowych postaci związanych między innymi z sądami. Adrian oczywiście pozostanie - powiedział "Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, współtwórca serialu.

Zapowiada się na to, że drugi sezon, będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, zważając na fakt, co w ostatnim czasie działo się w naszym kraju.... Pierwszy z dwunastu odcinków — 15 minut każdy — pojawi się już 7 września na platformie Showmax! Czekacie?

Zobacz: Prezydent z "Ucha Prezesa" zareagował na decyzje Andrzeja Dudy [VIDEO]

Przeczytaj też: Ucho prezesa - teledysk do piosenki Misia. To będziesz! [WIDEO]

Polecamy: Nowy rzecznik prezydenta komplementuje "Ucho Prezesa"

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: