SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy TV4 świętuje urodziny. Zobaczcie nową oprawę graficzną stacji - WIDEO

TV4 świętuje urodziny. Zobaczcie nową oprawę graficzną stacji - WIDEO

31.03.2017, godz. 15:42
TV4
TV4 foto: Materiały prasowe TV4

Stacja TV4 świętuje i dumnie wkracza w 18 rok działalności. Z tej okazji widzowie mogą cieszyć się zmianą graficzną kanału. Zobaczcie, jak teraz wygląda telewizyjna Czwórka.

TV4 w nowej odsłonie!

Czwórka obchodząca w tym tygodniu swoje 17-lecie zaprezentowała się właśnie w nowej, szalenie efektownej oprawie graficznej. Nowa oprawa utrzymana jest w ciepłej, złotej tonacji, a główną rolę odgrywa w niej animowana postać kobieca, która uosabia samą Czwórkę. Postać uchwycona w różnych sytuacjach wchodzi w interakcję z logotypem stacji, a uwagę zwraca jej niezwykła, strukturalna forma, która jest jednocześnie punktem wyjścia do charakterystycznego dla wszystkich elementów tej oprawy efektu załamywania przestrzeni i animacji płaszczyzn.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2474: Bartek jednak żyje!

Całość robi wrażenie bogactwem przestrzeni i efektów, urodą detali, wdziękiem i elegancją. Głównym założeniem projektu było stworzenie nowego kodu wizualnego komunikującego ewolucję i rozwój obchodzącej właśnie swoje 17-lecie Czwórki. A do realizacji tego celu wykorzystano szeroki repertuar środków wyrazu i zabiegów opartych na wiedzy z zakresu psychofizjologii widzenia. Autorem oprawy firmowanej przez SADAJ STUDIO, jest artysta grafik, absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa Gdańskiej ASP, projektant, autor wielu identyfikacji i brandów, specjalizujący się między innymi w tworzeniu systemów wizualnych w tym dla telewizji - Paweł Sadaj. Muzykę do oprawy stworzył kompozytor i producent muzyczny Piotr Remiszewski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: