SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Trud, brud i demolka. O czym jest nowy serial w FOKUS TV? - ZWIASTUN

Trud, brud i demolka. O czym jest nowy serial w FOKUS TV? - ZWIASTUN

14.09.2015, godz. 07:00
Trud, brud i demolka - serial FOKUS TV
Trud, brud i demolka - serial FOKUS TV foto: Fokus TV

"Trud, brud i demolka" nowy serial w FOKUS TV, którego premiera już we wtorek, 15.09.2015, o godz. 21 to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. O czym serial "Trud, brud i demolka"? Widzowie FOKUS TV w tej produkcji zobaczą ekscytujące, zabawne i naładowane ogromną energią niezwykłe samochodowe wyścigi i rywalizacja dwóch ekip, które przerabiają swoje samochody w jedyne w swoim rodzaju "Frankenstein-auta".

"Trud, brud i demolka" - w każdy wtorek o godz. 21.00 w Fokus TV

Jazda bez trzymanki z bohaterami serialu "Trud, brud i demolka", którzy muszą wykazać się umiejętnością zbudowania super szybkiego auta będące w stanie wygrać szaleńczy wyścig! Tak w skrócie można opisać fabułę nowego serialu FOKUS TV. W każdym odcinku "Trud, brud i demolka" toczy się zacięta rywalizacja dwóch zespołów. Stawka jest wysoka – wymuskane auto przegranej drużyny zostanie spektakularnie wysadzone w powietrze przez zwycięski zespół.

Patrz: Sala operacyjna 2 sezon. Premiera nowych odcinków w FOKUS TV w środę, 16.09.2015

Gospodarzami "Trud, brud i demolka" są charyzmatyczni dziennikarze motoryzacyjni, a prywatnie przyjaciele – ekscentryczny Jonny Smith i Tom „Wookie” Ford. Każdy z nich stoi na czele rywalizujących ze sobą drużyn. W pierwszym odcinku "Trud brud i demolka" zadaniem każdego zespołu jest zbudowanie własnej, superszybkiej wersji policyjnego radiowozu i to zaledwie w jeden dzień.

Kulminacją zmagań w warsztacie będzie szalony wyścig, niczym w „Szybkich i wściekłych”, zakończony widowiskowym skokiem przez ogień. W drużynie Jonny’ego znaleźli się dwaj bracia z Detroit. Postanawiają nawiązać do policyjnych wozów z lat 70. i zaczynają pracę w warsztacie od przeróbki Jaguara. Z kolei „Wookie” stawia na Pontiaca Firebirda – wóz popularny wśród bandytów. Czy uda się zrobić z niego rasowy radiowóz?

Jonny Smith był właścicielem ponad 130 samochodów – potrafi dostrzec potencjał nawet w najbardziej zniszczonych wrakach. Tom Ford jest redaktorem w BBC Top Gear Magazine, gdzie opisuje niezwykłe samochodowe wyprawy, jak np. podróż przez Andy w Ferrari.

Więcej na www.fokus.tv i www.facebook.com/FokusTVpl


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: