SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy To jeszcze nie koniec "Rancza". Będzie 11 sezon serialu?

To jeszcze nie koniec "Rancza". Będzie 11 sezon serialu?

21.01.2017, godz. 11:37
KADR SERIALU RANCZO
KADR SERIALU "RANCZO" foto:

Stacja TVP1 zakończyła emisję 10. - jak zapowiadano ostatniej - serii popularnego "Rancza". Jednak okazuje się, że wcale nie jest to przesądzone. Powstał pomysł, aby jednak spróbować kontynuacji przygód mieszkańców Wilkowyj. Czy jest szansa, że powstanie 11 sezon "Rancza"?

"Ranczo" czy będzie 11 sezon w TVP1?

- Biorąc pod uwagę, jak trudno jest dzisiaj wprowadzić z sukcesem nowy serial, rezygnowanie z tytułu, który przynosi wielomilionową widownię, wydaje się błędem. Nie sądzę, żeby przyszłość "Rancza" była przesądzona. Ani żeby taką decyzję podjęła poprzednia dyrekcja Jedynki. Sprawa jest jednak skomplikowana... - mówił niedawno Andrzej Muszyński, szef firmy producenckiej ATM.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Kusy zdradzi Lucy ze swoją szwagierką Grażyną?

Z naszych informacji wynika, że otwarta jest kwestia stacji, która mogłaby puszczać odnowione "Ranczo". Serial ma wielki potencjał i nikogo nie trzeba przekonywać, że wznowienie kręcenia będzie opłacalne. Niewiele jest w kraju produkcji, które mogą się poszczycić ponad 6-milionową widownią.

- Ranczo to fajny serial, który w pokolorowany, ale ciekawy sposób pokazuje nas, Polaków, świat prowincji. Cezary Żak tworzy tam prawdziwą kreację. Warto to kontynuować. Serial ma fajny pomysł, scenariusz i postacie, z którymi wierny widz się zżył. Dobrze, że Telewizja Polska nie tylko wyrzuca projekty. W sumie zawsze rządził widz. I jeśli on chce swoich ulubionych bohaterów, to trzeba mu ich dać - uważa Karolina Korwin Piotrowska (45 l.), znawca kina.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Trzęsienie ziemi w Wilkowyjach. Co się wydarzy w nowych odcinkach Rancza?

Sami aktorzy tę wiadomość przyjęli bardzo entuzjastycznie. - To cudowna wiadomość. Grałam tyle lat w tym serialu, że oczywiście chętnie bym do niego wróciła. Nawet lepiej, jeśli serial miałby być emitowany w innej stacji - powiedziała nam Grażyna Zielińska ( l.), serialowa Babka.

Wtóruje jej Artur Barciś. - Jeśli byłby fajny scenariusz 11. sezonu, tobym się ucieszył. Na razie wiem tylko tyle, że od września w telewizji będą nadawane ostatnie odcinki "Rancza" - mówi nam filmowy Czerepach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: