SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Telekamery 2016. Michał Żebrowski podziękował córce Matyldzie za Telekamerę

Telekamery 2016. Michał Żebrowski podziękował córce Matyldzie za Telekamerę

23.02.2016, godz. 11:30
Telekamery 2016, Michał Żebrowski
Telekamery 2016, Michał Żebrowski foto:

Michał Żebrowski kolejny rok z rzędu został laureatem w konkursie Telekamer! Telekamera 2016 w kategorii "najlepszy aktor" powędrowała właśnie do Andrzeja Falkowicza z "Na dobre i na złe". Aktor podziękował swojej serialowej córce Matyldzie (Amelia Czaja) za pomoc w zbieraniu głosów. To dzięki Matyldzie Falkowicz dostał Telekamerę 2016! Dziewczynka w spocie reklamowym namawiała fanów "Na dobre i na złe" do głosowania na Michała Żebrowskiego.

Michał Żebrowski, czyli serialowy Falkowicz z "Na dobre i na złe" został laureatem Telekamery 2016. Aktor odebrał statuetkę już w zeszłym roku, więc kolejne wyróżnienie z rzędu było dla niego nie lada zaskoczeniem.

Zobacz: TELEKAMERY 2016. Wyniki, zwycięzcy, kto wygrał i dostał nagrody Telekamery? - zapis relacji na żywo

- To dla mnie zaszczyt, że po raz drugi mogę odebrać Telekamerę i reprezentować serial "Na dobre i na złe". Dziękuję mojej serialowej córce Matyldzie, czyli Amelce i prawdziwej żonie Aleksandrze, które włączyły się w kampanię Falkowicza. Dziękuję moim synom - Franiowi i Heniowi. Wasz Falko - powiedział aktor odbierając statuetkę.

Uroczysta gala wręczenia Telekamer trwała od godziny 20 i można ją było oglądać na żywo w TVP2. Po części oficjalnej rozpoczął się bankiet, a aktorzy, aktorki i inni laureaci balowali do rana!

Przeczytaj: Telekamery 2016. Katarzyna Cichopek odsłoniła nogę na Telekamerach

A co będzie z Falkowiczem i Matyldą w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Teraz profesor zabrał dziewczynkę na wakacje, a po ich powrocie Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) wybudzi się ze śpiączki. Andrzej zabierze dawną kochankę do swojej willi. Czy uda mu się stworzyć szczęślwą rodzinę? Matylda już jest dla niego jak córka!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: