SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Telekamera 2017 dla CANAL+. Belfer okazał się hitem telewizji

Telekamera 2017 dla CANAL+. Belfer okazał się hitem telewizji

30.01.2017, godz. 20:48
Belfer nowy serial Canal+ Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr)
Belfer nowy serial Canal+ Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) foto: Canal Plus

Trwa wyczekiwana gala wręczenia Telekamer 2017. Uroczystość nie jest transmitowana w telewizji, ale na se.pl i superseriale.se.pl na bieżąco informujemy Was o przebiegu wydarzenia. Serial "Belfer" został doceniony przez redakcję "Tele Tygodnia"! Dyrekcja CANAL+ odebrała właśnie specjalną statuetkę za najlepszą produkcję telewizyjną! Tu widzowie nie mieli nic do powiedzenia, choć z pewnością zgodziliby się z werdyktem.

TELEKAMERY 2017

Przez ostatnie tygodnie fani seriali i czytelnicy "Tele Tygodnia" mogli głosować na swoich ulubieńców. Podczas gali wręczenia Telekamer 2017 nie zabrakło jednak niespodzianek! Serial "Belfer" - poza głosowaniem widzów - zdobył statuetkę za najlepszą produkcję telewizyjną.

Zobacz pełną listę nominowanych: Nominacje do Telekamer 2017 - najlepsze aktorki, aktorzy i seriale. Kto wygra?

- To dla CANAL+ prawdziwy zaszczyt. Chcielibyśmy skierować szczególne podziękowania do widzów, którzy dzielnie śledzili kolejne odcinki Belfra, czekając aż okaże się, kto zabił Asię Walewską. Belfer pobił rekord oglądalności, stał się najlepiej oglądanym serialem w 22-letniej historii CANAL+ - powiedział jeden z producentów, który pojawił się na scenie, by w imieniu całej stacji odebrać nagrodę. Gratulacje! "Belfer" bez wątpienia sobie na to zasłużył!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: