SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki wskoczy do łóżka Kiepskich - ZDJĘCIA

Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki wskoczy do łóżka Kiepskich - ZDJĘCIA

26.07.2016, godz. 10:37
Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki
Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki foto: AKPA/ ATM Grupa

Zbigniew Wodecki zagra w serialu "Świat według Kiepskich"! W nowym sezonie "Świata według Kiepskich" jesienią 2016 tradycyjnie nie zabraknie znakomitych występów gościnnych. Tym razem w mieszkaniu Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) pojawi się Zbigniew Wodecki, który wcieli się w samego siebie.  W jednym z odcinków 28 serii "Kiepskich" na krótki urlop do Wrocławia zaprosi go prezes Kozłowski (Andrzej Gałła). Wodecki tak dobrze poczuje się u Kiepskich, że wskoczy do łóżka Ferdka i Halinki z piwem Mocny Full w dłoniach.

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki 28 sezonu od września 2016 w telewizji Polsat

Zbigniew Wodecki w obsadzie "Świata według Kiepskich"! Znakomity piosenkarz i kompozytor, który w swojej biografii ma już role w serialach m.in. "Klan", "Miodowe lata" i "39 i pół" nie ukrywa, że z radością pojechał do Wrocławia na plan "Kiepskich" i przyjął propozycję współpracy, bo od lat jest fanem tej produkcji.

Patrz: Świat według Kiepskich. Aktorzy stracą pracę? To koniec Kiepskich?

Muzyk we Wrocławiu spędził dwa dni, podczas których towarzyszyli mu również jego koledzy z orkiestry. Na potrzeby odcinka, w którym w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 pojawi się Zbigniew Wodecki wykorzystane zostaną jego dwie piosenki. Gwiazdor estrady zagra samego siebie, a dokładniej starego znajomego prezesa Kozłowskiego, który za jego namową, przyjedzie do Wrocławia - Europejskiej Stolicy Kultury.

Przeczytaj: Świat według Kiepskich. Paździoch miał być Ferdkiem Kiepskim

Z tej okazji w mieszkaniu Kiepskich nastąpi wielkie poruszenie. Plany Haliny, by na przyjazd gościa wszystko było dopięte na ostatni guzik, zaczną się walić się z minuty na minutę, a spokojny wypoczynek Wodeckiego zamieni się w wielką imprezę, w której wezmą udział oczywiście wszyscy mieszkańcy kamienicy.

Udział Zbigniewa Wodeckiego w jednym z odcinków "Świata według Kiepskich", który widzowie obejrzą na samym początku nowego sezonu już we wrześniu, ucieszył nie tylko twórców serialu, ale także aktorów. Cała ekipa zawsze bardzo gościnnie przyjmie nowe gwiazdy pojawiające się w "Kiepskich".

- Bardzo się cieszę z wizyty Zbyszka, bo znamy się, oboje jesteśmy z Krakowa i graliśmy w Teatrze Stu. On jest przecież zawodowym aktorem, który często grywał w sztukach nieśpiewanych. Może razem zanucimy coś w garderobie i na pewno będziemy słuchać dowcipów Zbyszka, bo to bardzo zabawny człowiek i gawędziarz - wyznał Dariusz Gnatowski, serialowy Boczek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: