SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki gwiazdą nowego sezonu!

Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki gwiazdą nowego sezonu!

06.07.2016, godz. 17:00
ZBIGNIEW WODECKI
ZBIGNIEW WODECKI foto:

Wybitny muzyk w serialu Polsatu! Zbigniew Wodecki dołączył właśnie do obsady "Świata według Kiepskich". Artysta zagra samego siebie, więc zadanie aktorskie ma ułatwione. Nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" z jego udziałem trafią na antenę Polsatu już we wrześniu 2016.

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki jesienią 2016 w telewizji Polsat


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Świata według Kiepskich". Aktorzy w pełnym składzie spotkali się na planie nowych odcinków i dołączył do nich ktoś jeszcze. Wiadomo już, że gwiazdą nowego sezonu będzie Zbigniew Wodecki, który zagra samego siebie.

Patrz: Świat według Kiepskich. Andrzej Grabowski na diecie: Muszę się odchudzać, nie jem kalmarów

Na ekranie artysta wcieli się w rolę przyjaciela prezesa Kozłowskiego (Andrzej Gałła) i to właśnie na jego prośbę przyjedzie do Wrocławia. Będziecie oglądać? Ferdek (Andrzej Grabowski) z pewnością będzie podekscytowany spotkaniem z wybitnym muzykiem.

Co wydarzy się w nowym sezonie "Świat według Kiepskich"?


W nowym sezonie "Kiepskich" po wakacjach 2016 widzowie zobaczą wielkie kolędowanie, latający dywan oraz hucznie obchodzone święta okolicznościowe - Dzień Ojca i Dzień Mariana!

Kiepski znajdzie pracę w prawdziwej korporacji na dość eksponowanym stanowisku. Nie zabraknie także miłosnych zawirowań – Mariolka (Barbara Mularczyk-Potocka) odnajdzie mężczyznę swojego życia, a Ferdek i Paździoch ( (Ryszard Kotys) popadną w miłosne tarapaty przez potajemnie wysyłane sms-y.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: