SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Świat według Kiepskich. Kiepskie życie Waldusia. Co się dzieje z Bartoszem Żukowskim?

Świat według Kiepskich. Kiepskie życie Waldusia. Co się dzieje z Bartoszem Żukowskim?

24.06.2016, godz. 02:30
Kiepskie życie Waldusia
foto:

Bartosz Żukowski (41 l.) dzięki roli w popularnym serialu "Świat według Kiepskich" miał szansę na ogromną karierę i uwielbienie fanów. Mógł być gwiazdą pełną gębą. Niestety, w pewnym momencie wycofał się z życia zawodowego i oddał rodzinie. Dziś toczy wojnę z żoną o opiekę nad córką Polą (7 l.) i bardziej przypomina nieporadnego Waldusia Kiepskiego niż sławnego aktora. Nie może także liczyć na inne role niż ta w produkcji Polsatu.

"Świat według Kiepskich" nie był debiutem Bartosza Żukowskiego. Wcześniej pojawił się w takich hitach jak "Dom", "Tato" czy "Samowolka". Ale dopiero rola lekko przygłupiego Waldusia wyniosła go na szczyty popularności.

Szczęście zawodowe szło w parze z tym prywatnym. Bartosz poznał Ewę, specjalistkę od prawa międzynarodowego i europeistyki. Zakochał się w niej z wzajemnością. - Pamiętam nawet, jak była ubrana, miała też taką zabawną torebkę z futra. Chyba także wpadłem jej w oko, bo pozwoliła się odwieźć do domu - wspominał ich pierwsze spotkanie.

Patrz: Świat według Kiepskich. Andrzej Grabowski na diecie: Muszę się odchudzać, nie jem kalmarów

Po pięciu latach gry w serialu Żukowski zrezygnował z roli. Postanowił poświęcić się rodzinie. Nieoficjalnie mówiło się, że okrutnie gwiazdorzył na planie i wielokrotnie groził, że odejdzie.

- Niebawem bez wahania pojechałem z nią na placówkę do Niemiec, choć musiałem kilka razy w tygodniu latać do Polski, a to na plan, a to do teatru - opowiadał. - Wiedziałem, że nie chcę stracić ani sekundy z życia Poli. Właściwie do powrotu z Niemiec w 2011 roku nie pracowałem w Polsce - mówił.

Liczył na to, że kiedy na stałe pojawi się w Polsce, reżyserzy będą się o niego bić. Tak się jednak nie stało. Nie mając lepszej alternatywy, wrócił do grania w "Świecie według Kiepskich", chociaż narzekał na to, że utożsamiany jest tylko z rolą Waldka. Na dodatek w jego małżeństwie zaczęło się psuć. Znajomi opowiadali, że aktorowi przestało zależeć na żonie.

- Bardzo się zmienił. Zaczął oddalać się od Ewy i nie chciał nic z tym robić - mówili.

W ubiegłym roku para spotkała się na sali sądowej. I chociaż nie orzeczono jeszcze rozwodu, wiadomo, że nie jest to łatwy proces. Żukowski chce bowiem, by Pola zamieszkała z nim. Na początku tego roku warszawiacy byli świadkami awantury między małżonkami, która skończyła się wezwaniem policji.

Na dodatek nie wiedzie mu się w pracy. Aktor niejednokrotnie mówił, że nie chce być postrzegany tylko jako Walduś Kiepski, że marzy o poważnej roli. Zofia Czerwińska (83 l.) - jego koleżanka z planu - nie ma złudzeń, że teraz może to być trudne.

Zobacz: Świat według Kiepskich. Walduś Kiepski powiesił się! Okrutne oszustwo w internecie

- Aktorzy z serialu są zaszufladkowani, ja może trochę mniej. Inni nie mają propozycji, bo za bardzo kojarzą się z Kiepskimi. Tak samo Bartek, który utożsamiany jest z rolą Waldusia. Serial i rola w serialu, który jest kultowy, to szczęście i nieszczęście jednocześnie, bo człowiek oddaje się roli, a inni nie chcą z tej roli go wyciągnąć. Nie mówiąc już o tym, że jak serial się skończy, to są problemy ze znalezieniem roli w innej produkcji - opowiada nam aktorka.

Jak udało nam się dowiedzieć, Żukowski zastanawiał się nad ponownym odejściem z serialu. Wysokie alimenty, jakie nałożył na niego sąd, nie pozwalają mu jednak na taki krok.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: