SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Świat według Kiepskich. Jubileusz z okazji 500 odcinka serialu -ZDJĘCIA

Świat według Kiepskich. Jubileusz z okazji 500 odcinka serialu -ZDJĘCIA

17.11.2016, godz. 14:00
Świat według Kiepskich jubileusz odcinek 500, Krzysztof Skiba, Big Cyc
Świat według Kiepskich jubileusz odcinek 500, Krzysztof Skiba, Big Cyc foto: AKPA

To już 17 lat emisji serialu "Świat według Kiepskich"! Dodatkowo z okazji 500 odcinka serialu został zoragnizowany jubileusz z gwiazdami występującymi w rolach ulubionych postaci milionów Polaków! Kto wziął udział w imprezie?

"Świat według Kipeskich" 500 odcinków, 17 lat emisji!

To już 17 lat, 500 odcinków i morze łez - tych od śmiechu! Popularny serial komediowy gromadzi każdorazowo około dwóch i pół do trzech milionów widzów przed telewizorami w całej Polsce! Perypetie rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów przyciągnęły miliony Polaków. Chociaż początkowo serial bywał źle rozumiany, teraz nie ma chyba osoby, która by nie kojarzyła wątku Ferdka (Andrzej Grabowski), Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka), Mariana Paździocha (Ryszard Kotys) czy Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski).

Zobacz: Komisarz Alex 9 sezon. Czworonożny detektyw dostanie nowego pana

Na jubileuszu pojawiło się wiele znanych i rozpoznawanych postaci z serialu, oczywiście nie zabrakło Andrzeja Grabowskiego i Ryszarda Kotysa oraz całej reszty obsady. Tylko serialowa Halinka, Marzena Kipiel-Sztuka nie dotarła na wydarzenie. Swoją obecnością podczas imprezy zaszczycił gości również zespół "Big Cyc". Czołówka każdego odcinka zaczyna się utworem właśnie w ich wykonaniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: