SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Świat według Kiepskich. Andrzej Grabowski na diecie: Muszę się odchudzać, nie jem kalmarów

Świat według Kiepskich. Andrzej Grabowski na diecie: Muszę się odchudzać, nie jem kalmarów

20.02.2016, godz. 03:00
Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski foto:

To nie scenariusz kolejnego odcinka "Świata według Kiepskich", ale samo życie. Andrzej Grabowski (64 l.), jak wielu Polaków, zmaga się z nadwagą. Aktor rozpoczął więc odchudzanie. Na początek zrezygnował z kalmarów i deserów. Ale z pizzy rezygnować nie zamierza.

Nadwaga to dla niego wielki problem. Andrzej Grabowski, który jest po operacji obu bioder, znacznie przytył i zaczął mieć problemy z poruszaniem się.

Zobacz: Świat według Kiepskich. Daniel Olbrychski kapitanem u Kiepskich. Z Ferdkiem zapoluje na wieloryba

-Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie z żoną na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie "nie". Tak mi się przynajmniej wydaje - zdradził Grabowski. - Jestem dużo szczuplejszy. Od sierpnia zrzuciłem około dziesięciu kilo. I mam nadzieję, że jeszcze z piętnaście, a właściwie osiemnaście zrzucę - dodaje.

Patrz: Świat według Kiepskich. Ferdek przehandluje swoje dresy nieroba

Serialowy Ferdek Kiepski narzeka, że przez niechciane kilogramy nie może wykonywać wszystkich poleceń reżyserów. - Ja mówię, żadnych biegów, żadnych wysiłkowych historii. Bo ja mam dwa sztuczne biodra. Ale słyszę: "Jakbyś podbiegł z 5, 10 metrów..." No to mówię: "No dobrze, tyle mogę" - śmieje się Grabowski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: