SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Świat według Kiepskich. Aktorzy stracą pracę? To koniec Kiepskich?

Świat według Kiepskich. Aktorzy stracą pracę? To koniec Kiepskich?

25.07.2016, godz. 10:11
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka)
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) foto: ATM Grupa

Panika na planie serialu "Świat według Kiepskich"! Podczas kręcenia nowych odcinków kolejnego już 28 sezonu "Kiepskich" pojawiły się plotki, że emitowany od 17-stu lat serial komediowy zniknie z anteny Polsatu, a aktorzy wylądują na bruku. Członkowie obsady "Świat według Kiepskich ponoć boją się, że nowa seria będzie ostatnią. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu już wydała w tej sprawie oficjalny komentarz.

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki 28 sezonu od września 2016 w telewizji Polsat

Koniec "Świata według Kiepskich" jest blisko? Według doniesień tygodnika "Twoje Imperium" podczas trwających właśnie we Wrocławiu zdjęć do kolejnego sezonu wśród aktorów wybuchła panika, że to już pożegnanie z Kiepskimi i kręcone odcinki 28 serii będą ostatnimi. Dla wielu gwiazd "Świat według Kiepskich" produkcja jest głównym źródłem utrzymania. Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Ryszard Pałys czy Barbara Mularczyk dzięki "Kiepskim" przez 17 lat nie musieli martwić się o brak stałej pensji.

Patrz: Świat według Kiepskich. Paździoch miał być Ferdkiem Kiepskim

Zakończenie serialu na pewno byłoby dla nich ciosem, który nie pozostałyby bez wpływu na ich kariery. Czy jednak naprawdę jest się o co martwić? Wydaje się, że nie, że "Świat według Kiepskich" nie tak szybko zniknie z anteny Polsatu. - Jesteśmy w trakcie zdjęć do kolejnych odcinków. Nie pracujemy z nastawieniem, że to już ostatnia seria – zapewnia Paulina Wajdziak z ATM Grupy, czyli frmy produkującej "Kiepskich".

Patrz: Świat według Kiepskich. Kiepskie życie Waldusia. Co się dzieje z Bartoszem Żukowskim?

Także Nina Terentiew uspokoja widzów i aktorów, że nie ma powodów do obaw, bo "Świat według Kiepskich" na pewno jeszcze przez długi czas będzie emitowany w Polsacie. Po 17 latach wyniki oglądalności serialu wciąż są bardzo dobre. "Kiepscy" mogą się pochwalić widownią sięgającą blisko 2 mln osób. - Świat według Kiepskich to jeden z najchętniej oglądanych seriali. Nie ma powodów, żeby z niego rezygnować. Nic mi o tym nie wiadomo – skomentowała wszystkie plotki dyrektor programowa stacji

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: