SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy. Maciej Zakościelny i Weronika Rosati wylani z serialu

Strażacy. Maciej Zakościelny i Weronika Rosati wylani z serialu

28.05.2016, godz. 03:00
Weronika Rosati, Maciej Zakościelny
Weronika Rosati, Maciej Zakościelny foto:

Niestety, serial "Strażacy" nie będzie kontynuowany! Historia dzielnych ludzi zmagających się zarówno z problemami zawodowymi, jak i prywatnymi nie przypadła do gustu widzom. Jak dowiedział się "Super Express", Telewizja Polska nie jest zainteresowana realizacją 3 sezonu "Strażaków". - Nie podejmujemy więc żadnych prac - informuje nas producent, Krzysztof Grabowski.

Serial "Strażacy" miał być wielkim powrotem Weroniki Rosati (32 l.) na polski rynek. Aktorka zrezygnowała nawet na jakiś czas z pracy w USA tylko po to, by jej rola w serialu mogła zostać rozbudowana. Niskie wyniki oglądalności sprawiły jednak, że zarówna ona, jak i Maciej Zakościelny (36 l.) utracą główne telewizyjne źródło dochodu.

Patrz: Strażacy. Maciej Zakościelny o kulisach pracy na planie Strażaków

- Na razie TVP nie zgłosiła zapotrzebowania na kolejny sezon, więc nie podejmujemy prac literackich. Ostatni odcinek drugiego sezonu został wyemitowany i na tym na razie koniec - mówi nam Grabowski.

Drugi sezon "Strażaków", pokazywany wiosną tego roku, oglądało średnio 1,48 miliona osób. W porównaniu z pierwszą serią produkcją straciła 850 tys. widzów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: