SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy. Maciej Zakościelny będzie ojcem! Jego dziewczyna Paulina Wyka jest w ciąży

Strażacy. Maciej Zakościelny będzie ojcem! Jego dziewczyna Paulina Wyka jest w ciąży

09.06.2016, godz. 08:40
Strażacy 2 sezon odc. 12 (odc. 2). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny)
Strażacy 2 sezon odc. 12 (odc. 2). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) foto:

Maciej Zakościelny (36 l.) będzie miał dziecko! Dziewczyna aktora z serialu "Strażacy", Paulina Wyka (28 l.) jest w tak zaawansowanej ciąży, że poród nastąpi zapewne za kilka tygodni. To zaskakująca nowina, bo Maciej Zakościelny do tej pory nie potrafił zbudować trwałego związku z żadną kobietą. Przed gwiazdorem "Strażaków" najważniejsza rola w życiu - rola ojca.

Od kilku miesięcy Maciej Zakościelny spotyka się z nową dziewczyną, Pauliną Wyką. Ponieważ jednak bardzo strzeże swojego życia prywatnego, to nie chwali się w mediach kim jest jego nowa ukochana. Co nie oznacza jednak, że ukrywa piękną brunetkę przed światem. Jakiś czas temu fotoreporterzy przyłapali parę na wspólnych zakupach i obiedzie w centrum meblowym "Ikea".

Patrz: Strażacy. Maciej Zakościelny i Weronika Rosati wylani z serialu

Kilka dni temu paparazzi zrobili im zdjęcia podczas wspólnego spaceru, które ujawniły największą tajemnicę zakochanych. Jak podaje tygodnik "Życie na gorąco" okazuje się, że dziewczyna Macieja Zakościelnego jest w zaawansowanej ciąży. Jej brzuszek jest już takich rozmiarów, że poród nastąpi zapewne niebawem.

Sam aktor z serialu "Strażacy" konsekwentnie odmawia komentarzy na temat swojego życia prywatnego. Także jego znajomi nie zdradzają kim jest nowa ukochana Zakościelnego, ale sądzac po ich wspólnych zdjęciach są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Kim jest Paulina Wyka, dziewczyna Macieja Zakościelnego?

28-letnia Paulina Wyka to znana modelka, która występuje na pokazach m.in. w Mediolanie i Los Angeles. Bierze też udział w kampaniach reklamowych. Pochodzi z Kęt w woj. małopolskim, a karierę modelki rozpoczęła w 2003 roku, kiedy została pierwszą wicemiss Polski nastolatek. Później zajęła drugie miejsce w konkursie Look Model Search i brała udział w wielu sesjach zdjęciowych.

Co prawda wiadomość o tym, że Maciej Zakościelny będzie ojcem może zaskakiwać wielu fanów aktora, ale wygląda na to, że świadomie zdecydował się z dziewczyną na dziecko. Dwa lata temu w rozmowie z magazynem "Twój Styl" aktor przyznawał, że ma potrzebę, żeby się z kimś związać i ustabilizować, bo wierzy, że mężczyzna dopełnia się przez trwały związek z kobietą. Przy okazji stwierdził, że na pewno będzie dobrym ojcem!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: