SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy. Czy będzie 3 sezon Strażaków w TVP1?

Strażacy. Czy będzie 3 sezon Strażaków w TVP1?

07.05.2016, godz. 20:20
Strażacy 2 odc. 18. Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk), Radek (Mateusz Janicki), Boguś (Dawid Zawadzki), Rafał (Kuba Wesołowski)
Strażacy 2 odc. 18. Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk), Radek (Mateusz Janicki), Boguś (Dawid Zawadzki), Rafał (Kuba Wesołowski) foto: ATM Grupa

"Strażacy" dobiegają końca, ale wciąż nie wiadomo czy widzowie zobaczą dalszy ciąg serialu w TVP1. Czy będzie 3 sezon "Strażaków"? Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Ani produceni "Strażaków" ani władze TVP nie zdecydowali jeszcze co dalej z serialem.

"Strażacy" 2 sezon ostatni odcinek 20 - sobota, 7.05.2016, o godz. 20.25 w TVP1

"Strażacy" zastąpili w wiosennej ramówce TVP1 "Komisarza Aleksa". Czy jesienią 2016 widzowie zobaczą ciąg dalszy przygód strażaków z jednostkek w Warszawie i Żyrardowie? Na razie nic nie wiadomo o tym, by miał powstać 3 sezon "Strażaków". Ani twórcy serialu, ani szefostwo Telewizji Polskiej nic na ten temat nie informuje, bo żadne decyzje jeszcze nie zapadły.

Patrz: Strażacy 2 sezon. Ostatni odcinek Strażaków. Czy Adam zatrzyma Kamilę?

Pewne jest tylko to, że 2 sezon "Strażaków" nie spodobał się widzom tak bardzo jak pierwsza seria. Po emisji trzech pierwszych odcinków wyniki oglądalności "Strażaków" były bardzo kiepskie. Zaledwie 1,63 mln osób ogląda 2 serię "Strażaków". W porównaniu do pierwszej transzy serial stracił aż 1,29 mln widzów. A to może oznaczać ostateczne pożegnanie ze "Strażakami".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: