SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Wojtek chory psychicznie zagraża swoim synom - ZWIASTUN 14 odcinka

Strażacy 2 sezon. Wojtek chory psychicznie zagraża swoim synom - ZWIASTUN 14 odcinka

26.03.2016, godz. 02:15
Strażacy 2 sezon odc. 14. Wojtek (Maciej Mikołajczyk), Renata (Patrycja Soliman)
Strażacy 2 sezon odc. 14. Wojtek (Maciej Mikołajczyk), Renata (Patrycja Soliman) foto: ATM Grupa

Problemy Wojtka (Maciej Mikołajczyk) z serialu "Strażacy" narastają i coraz bardziej zagrażają jego rodzinie. Strażak został wysłany na przymusowe leczenie stresu pourazowego, ale to nie rozwiązuje sprawy. W 14 odcinku 2 sezonu "Strażaków" Wojtek przestaje panować nad wybuchami paniki i synowie - Marcin (Piotr Kaczyński) i Marcel (Eryk Pawlikowski) zaczynają się go bać...

"Strażacy" 2 sezon odcinek 14 - sobota, 26.03.2016, o godz. 20.30 w TVP1

Wojtek Lewicki ze "Strażaków" nie może dojść do siebie po wypadku sprzed kilku miesięcy podczas jednej z akcji gaśniczych. Nie radzi sobie ze stresem i w sytuacjach zagrożenia życia wpada w panikę. Dlatego Jerzy Kosmala (Jacek Lenartowicz) i Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) podjęli decyzję, by go czasowo zawiesić i wysłać na przymusowe leczenie.

Przeczytaj: Seriale na Wielkanoc 2016. Nie będzie M jak miłość i Drugiej szansy!

W 14 odcinku 2 sezonu "Strażaków" z każdym dniem z Wojtkiem jest coraz gorzej. Dręczą go koszmary senne, co noc budzi się z krzykiem. Ma niekontrolowane napady paniki, które coraz trudniej ukryć przed Renatą (Patrycja Soliman) i synami. Chłopcy zaczynają się go bać…

Wojtek nie chce dać sobie pomóc. Ma pretensje do Adama o to, że powiedział o jego problemie Kosmali, który odsunął go od udziału w akcjach. – Wiesz, co zrobiłeś? Przykleiłeś mi „psychola”! – mówi mu. – Nieważne, czy coś mi jest, czy nie… Oni już się boją wejść ze mną do akcji, bo może spanikuję.


Zobacz: Strażacy 2 sezon online odcinek 14 na vod.tvp.pl za darmo

W końcu strażak trafia do gabinetu psychologa, ale wciąż nie chce uwierzyć, że ma objawy stresu pourazowego. – Była pani kiedyś w ogniu? Nałykała się dymu? A może wycinała pani ludzi ze zmasakrowanych wozów?! – wykrzykuje. – Nie może mi pani pomóc! Bo mnie nic nie jest!

Co stanie się z Wojtkiem? O tym widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Strażaków".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 14 odcinka serialu "Strażacy" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: