SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Wojtek chce się zabić na oczach Adama - ZWIASTUN 19 odcinka

Strażacy 2 sezon. Wojtek chce się zabić na oczach Adama - ZWIASTUN 19 odcinka

30.04.2016, godz. 19:15
Strażacy 2 sezon odc. 18. Wojtek (Maciej Mikołajczyk)
Strażacy 2 sezon odc. 18. Wojtek (Maciej Mikołajczyk) foto: ATM Grupa

Wojtek (Maciej Mikołajczyk) z serialu "Strażacy" popełni samobójstwo? W 19 odcinku 2 sezonu "Strażaków" przyjaciel Adama Wojnara (Maciej Zakościelny) chce się zabić. Po odejściu żony Renaty (Patrycja Soliman) stracił sens życia. Adam postanawia wstrząsnąć Wojtkiem. Zabiera go nad rzekę i ze łzami w oczach pozwala mu skoczyć! Zobaczcie scenę z 19 odcinka "Strażaków".

"Strażacy" 2 sezon odcinek 19 (odc. 9) - sobota, 30.04.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Dramatyczna scena na moście w serialu "Strażacy" i łzy Adama, który nie może patrzeć na cierpienie swojego najlepszegon przyjaciela i na to jak marnuje sobie życie. W 19 odcinku 2 sezonu "Strażaków" Wojnar odwiedza Wojtka po tym jak odeszła od niego żona i zabrała ze sobą synów. W jego mieszkaniu panuje bałagan, wszędzie leżą butelki po wódce. Rozmowa z przyjacielem nie przynosi żadnych efektów.

Patrz: Strażacy 2 sezon. Kamila wyjedzie do Szwecji z Ksawerym. Mikołaj Krawczyk w Strażakach

Adam postanawia sięgnąć po drastyczne metody. – Chcesz się zabić? – pyta kompletnie pijanego Wojtka. Zabiera go nad rzekę i daje mu wolny wybór - Wojtek może się zabić w każdej chwili, a on nie będzie go ratował.

– Jeśli chcesz, skacz, przynajmniej przestaniesz utrudniać życie Renacie i chłopcom. Skacz. Dopilnuję, żeby nikt cię nie ratował. Powiem wszystkim, że to był nieszczęśliwy wypadek. Czemu nie skaczesz? Śmiało! Wiesz dlaczego wtedy miałeś ten wypadek? Bo przeszarżowałeś. W dupie miałeś strach. Dopiero teraz się boisz, co?  Możesz nauczyć się to kontrolować albo skacz... - mówi Adam patrząc jak jego przyjaciel wchodzi na barierkę i jest bliski samobójstwa.

Czy w 19 odcinku "Strażaków" Wojtek zdecyduje się na desperacki krok i zabije się na oczach Adama? Takich emocji lepiej nie przegapić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN scenę z 19 odcinka "Strażaków" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: