SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Tak imprezują strażacy po godzinach - ZDJĘCIA

Strażacy 2 sezon. Tak imprezują strażacy po godzinach - ZDJĘCIA

11.01.2016, godz. 19:45
Strażacy 2 sezon. Wojtek (Maciej Mikołajczyk), Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk), Jerzy Kosmala (Jacek Lenartowicz), Radek (Mateusz Janicki)
Strażacy 2 sezon. Wojtek (Maciej Mikołajczyk), Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk), Jerzy Kosmala (Jacek Lenartowicz), Radek (Mateusz Janicki) foto: AKPA

Bohaterowie serialu "Strażacy" są zgraną ekipą nie tylko w akcji, ale także po służbie. W 2 sezonie "Strażaków", którego premiera w TVP1 już od marca 2016 roku, widzowie zobaczą jak świetnie bawią się razem strażacy z jednostki PSP w Warszawie. Wspólne wyjście do ulubionego baru, mocne trunki, partyjka bilarda i piłkarzyków pomagają im się zrelaksować po pełnych napięcia akcjach ratowniczo-gaśniczych. W drużynie Adama Wojnara (Maciej Zakościelny) pojawi się nowy kolega - Staszek (Mateusz Banasiuk).

"Strażacy" 2 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

Zdjęcia do dziesięciu odcinków 2 serii "Strażaków" zakończyły się w połowie grudnia, a efekty pracy aktorów i pozostałych członków ekipy będzie można oglądać wraz ze startem wiosennej ramówki TVP1. Co wydarzy się w 2 sezonie "Strażaków"?

Patrz: Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk nowym strażakiem Staszkiem

Już teraz wiadomo, że Adam Wojnar zostanie oczyszczony z zarzutów niesubordynacji podczas akcji, która doprowadziła do tragicznego wypadku jego przyjaciela Wojtka Lewickiego (Maciej Mikołajczyk). Wróci do jednostki w Warszawie, z której w pierwszym sezonie wysłano go do OSP w Żyrardowie.

To jednak nie oznacza, że wśród strażaków zapanuje pełna zgoda. Wręcz przeciwnie. Jego konflikt z Rafałem Boryckim (Kuba Wesołowski) nasili się, bo dowódca jednostki zostanie zdegradowany. Adam i Rafał wciąż będą toczyli ze sobą wojnę, ale gdy w grę będzie wchodziło ludzkie życie zapomną o tym, co ich dzieli.

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Kogo wybierze Adam? Kamilę czy Magdę

W 2 sezonie "Strażaków" po wypadku do pracy wróci także Wojtek (Maciej Mikołajczyk). Fizycznie będzie czuł się dobrze, jednak każdy wyjazd na akcję to dla niego wielka trauma, którą spróbuje ukryć. Przez krótką chwilę nawet mu się uda.

Ale strach Wojtka coraz bardziej skomplikuje życie jemu i jego rodzinie. Jedyną osobą, która to zauważy będzie Adam. Aby pomóc przyjacielowi w przezwyciężeniu koszmarów i odnalezieniu na nowo sensu życia, sięgnie po naprawdę drastyczne środki…

Warszawską jednostkę PSP zasilą nowi strażacy – Radek Kosik (Mateusz Janicki) i Boguś (Dawid Zawadzki) z OSP w Żyrardowie oraz Staszek.

W nowych odcinkach "Strażaków" nie zabraknie widowiskowych akcji ratowniczo-gaśniczych, męskiej przyjaźni, gorzkich rozstań i trudnych wyborów życiowych. Ale widzowie poznają też strażaków po godzinach, gdy schodzą ze służby i są odreagowują stresy w barze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: